کلید هوشمند و انواع آن

کلید هوشمند و انواع آن

ویژگی کلید هوشمند

کلید هوشمند و انواع آن, کلید هوشمند ابزاری مناسب برای هوشمند کردن خانه ها می باشد. زیرا مزایای زیادی است که کلید سازی رودبارانی لواسان در این مقاله به آن ها اشاره می کند.

ویژگی کلید هوشمند باعث شده است که افراد زیادی به سراغ آن بروند و از مزایای آن در خانه خود بهره مند شوند.

یک ویژگی کلید هوشمند که امروزه در کنار قفل های اسمارت محبوبیت زیادی پیدا کرده اند این است که می توان آن را به عنوان یک تحول در این صنعت به شمار آورد، لمسی بودن آن است.

جلوه آن به نحوی طراحی شده که از محبوبیت زیادی برخوردار شده است. شما می توانید با کوچک ترین لمس فرمان های مورد نظر را به او بدهید. نصب این کلیدها زمان زیادی از شما نمی گیرد و می توانید به راحتی در جای کلیدهای قدیمی از آن استفاده کنید. در ادامه شما را بیشتر با ویژگی کلید هوشمند آشنا خواهیم کرد.

کلید هوشمند و انواع آن

کنترل از راه دور و اپلیکیشن

 

کلیدهایی که به نام کلیدهای هوشمند طراحی می شوند قابلیت کنترل از طریق اپلیکیشن را دارند. به این معنی که شما می توانید از هر فاصله ای آن ها را کنترل کنید.

مدیریت کردن کلیدهای هوشمند از طریق تلفن همراه هوشمند ، کامپیوتر و لپ تاپ امکان پذیر می باشد. همچنین کلید های هوشمند می توانند از طریق وای فای به نرم افزار و اپلیکیشن مورد نظر متصل شوند و شما از طریق تلفن همراه آن را کنترل کنید.

همیشه این نگرانی برای افراد وجود دارد که در غیاب آن ها سارق به منزل شان بیاید. زیرا زمانی که شما در خانه حضور ندارید معمولا چراغ های خانه خاموش هستند و سارقین می توانند به راحتی عدم حضور شما در خانه را حدس بزنند.

اما از زمانی که کلیدهای هوشمند وارد بازار شده اند این نگرانی برطرف شده است. همان طور که اشاره کردیم این کلیدها قابلیت کنترل از راه دور را دارا می باشند و شما می توانید در هر ساعتی که تمایل داشتید کلید ها را روشن کنید.

در صورت خرابی آن ها نیز جای نگرانی وجود ندارد چرا که امروزه با وجود کلید سازی سیار در هر مکان و ساعتی می توانید قفل و کلید خود را چه ساده و یا هوشمند، تعمیر کنید .

 

اتصال کلید ها به یکدیگر

 

از دیگر ویژگی کلید هوشمند این است که می توانید کلیدها را به یکدیگر متصل کنید و با مدیریت کردن یکی از آن ها تمام کلیدها را تحت کنترل داشته باشید.

شیوه هایی برای متصل کردن کلیدها به یکدیگر وجود دارد که حتما در دفترچه راهنمای محصول نوشته شده است.

دارای سنسور

 

سنسورهای مختلفی در کلید های هوشمند قرار داده می شوند که می توان به سنسور تشخیص حرکت و سنسور لمسی اشاره کرد.

سنسور تشخیص حرکت برای مکان هایی مانند راه پله مجتمع های تجاری و مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد.

این نوع از کلیدهای هوشمند به محض اینکه متوجه رفت و آمد و تردد شوند چراغ های اطراف را روشن می کنند.

دومین سنسور نیز به محض لمس اثر انگشت شما اقدام به روشن کردن چراغ می کند.

در حال حاضر تمام خانه هایی که به عنوان ” اسمارت هوم ” شناخته می شوند دارای این نوع از کلیدهای هوشمند می باشند.

عملکرد بدون اینترنت

 

شاید تا اینجای مطلب تصور کرده باشید که کلیدهای هوشمند فقط با اینترنت کار می کنند.

در صورتی که کارکرد بدون اینترنت از ویژگی کلید هوشمند محسوب می شود. اما این نکته را در نظر بگیرید که هنگام قطع شدن اینترنت شما باید کلید را لمس کنید تا فرمانتان اجرا شود و قابلیت کنترل از راه دور را از دست می دهید.

انواع کلید هوشمند

در قسمت قبل به بررسی ویژگی کلید هوشمند پرداختیم و آن را به عنوان بهترین جایگزین برای کلیدهای سنتی دانستیم.

این کلیدها دارای چند نوع مختلف هستند که در ادامه شاه کلید، کلید سازی در غرب تهران به بررسی و معرفی آن ها می پردازد.

کلید لمسی ساده

همان طور که از نام این کلید پیداست به صورت لمسی طراحی شده اما سیستم ساده ای دارد.

به این نحو که برای خاموش و روشن کردن کلید فقط نیاز به لمس کردن آن دارید. برخی از برندهای معتبر اقدام به ساخت کلید هایی کرده اند که به کمک آن تعداد کلیدهای خانه کاهش پیدا می کند و بسیاری از آن ها در یک کلید تجمیع می شوند.

در ساخت این کلیدها به جز تکنولوژی لمسی از تکنولوژی دیگری استفاده نشده است و ویژگی خاصی ندارند.

در هنگام انتخاب این نوع از کلیدهای هوشمند و لمسی باید کیفیت ، قیمت و زیبایی کلید را مد نظر قرار دهید.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

حجره اینترنتی: امداد کلید لواسان رودبارانی 

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.