کلید ساز گاو صندوق

کلید ساز گاو صندوق

کلید ساز گاو صندوق

کلید ساز گاو صندوق, اگر کلید امنیتی شکسته یا گم شده است، بهترین راه این است که با سازنده محصول خود تماس بگیرید و از آنها بخواهید که به شما در حل مشکل کمک کنند.

با این کار دیگر نگران آسیب دیدن محصول خود نخواهید بود و می توانید مشکل محصول خود را به دست متخصصان بسپارید تا سریعا آن را برطرف کنند.

البته فراموش نکنید که یکی از دلایلی که باعث این مشکل می شود استفاده از گاوصندوق های قدیمی با کلیدهای مکانیکی و ناراحت کننده است.

کلید ساز گاو صندوق

چگونه یک کلید ساز گاوصندوق را باز می کند؟

نگهداری اسناد مهم، پول و اشیاء قیمتی در گاوصندوق از آنها در صورت سرقت، آتش سوزی و … محافظت می کند. اما وقتی نتوانید گاوصندوق را باز کنید و به وسایل داخل آن دسترسی پیدا کنید چه اتفاقی می افتد؟

بسیاری از ما در مورد باز کردن گاوصندوق به فیلم های هالیوودی فکر می کنیم.

باز کردن گاوصندوق در آنها بسیار آسان به نظر می رسد، گوش خود را به گاوصندوق نزدیک کنید و با دقت به چرخش ها و بینگو هایی که زده اید گوش دهید.

برای شما در استفاده از این روش آرزوی موفقیت دارم، اگر رمز عبور را فراموش کردید یا به دلیل نقص فنی نتوانستید گاوصندوق را باز کنید، بهتر است از یک کلید ساز امنیتی کمک بگیرید، یک کلید ساز متخصص که از روش های خاص خود برای باز کردن گاوصندوق استفاده می کند.

با وجود پیشرفت روزافزون فناوری و روش‌های جدید رمزگذاری مانند اثر انگشت و کدهای دیجیتال، قفل‌های سنتی همچنان محبوبیت خود را حفظ کرده‌اند، این قفل‌ها امنیت بالایی دارند و باز کردن آنها بسیار دشوار است.

چرا گاو صندوق باز نمی‌شود؟

زمانی که صاحبخانه یا مدیر یک شرکت برای باز کردن گاوصندوق مشکل دارد، دچار استرس می‌شود اما نترسید یا اقداماتی انجام ندهید که باعث صدمه دیدن مکانیسم قفل شود. نخستین گام برای باز کردن گاوصندوق، تشخیص مشکل است.

فراموشی رمز

اگر رمز قفل یادتان نمی‌آید، چند لحظه تامل و استراحت کنید. شاید این توصیه، غیر مفید به نظر بیایید اما برخی مواقع اگر توجه خود را برای مدت زمان کوتاهی روی کار دیگری متمرکز کنید، ممکن است آن چیزی را که فراموش کرده‌اید ناگهان به یادتان بیاید. همچنین از هر فردی که دسترسی به گاوصندوق دارد سئوال کنید که آیا رمز قفل را تغییر داده است یا خیر.

آشنایی با انواع کلید گاوصندوق

گاو صندوق هایی که فقط با کلید قفل و باز می شدند و فاقد رمز هستند را گاوصندوق های کلیدی می گوییم.

کلید اولین وسیله و ابزار حفاظتی برای کنترل کردن درب گاوصندوق است.

به همین دلیل با رشد صنعت گاو صندوق سازی، انواع کلید هم برای گاوصندوق های مختلف ساخته می شود. بیشتر گاو صندوق های قدیمی کلیدی بودند اما محصولات جدید از رمز استفاده می کنند.

وجود رمز، ایمنی گاو صندوق را خیلی بیشتر می کند. با پیشرفت فناوری دیگر گاوصندوق های کلیدی امن نیستند و سارقان به راحتی درب آنها را باز می کنند.

یعنی اگر رمز هم به درستی وارد شود تا کلید چرخانده نشود درب باز نمی گردد.

در بسیاری از گاو صندوق هایی که از رمز در ساخت آنها استفاده نمی شود، دو کلید مجزا روی درب تعبیه می کنند.

برای باز شدن این گونه درب ها باید هر دو کلید باز باشد تا زبانه ها عمل کرده و درب را باز کنند.

مزایای انواع گاو صندوق‌های کلیدی

از مزایای دیگر گاو صندوق های کلیدی می توان به راحت تعمیر شدن آنها اشاره کرد. تعمیر آنها کم خرج است و یک کلید ساز با تجربه هم می تواند آن را تعمیر کند.

معمولا یک کلید ساز همواره در دسترس می باشد.
قیمت گاوصندوق کلیدی ارزان تر و مناسب تر از گاو صندوق های رمزی است. به همین دلیل بسیاری از مشتریان هنوز هم از گاوصندوق های کلیدی استقبال می کنند.

انواع کلید گاو صندوق

2 نوع کلید زیر در گاو صندوق ها استفاده می شود:

  • کلید معمولی چدنی
  • کلید تاشو

کلید معمولی چدنی

این کلیدها 7 سانتی متر طول دارند. و در تمام گاوصندوق های مدل mz و ms و mm در کنار موتور رمز روی درب نصب می شوند و مورد استفاده قرار می گیرند بجز سری H.

کلید تاشو

این نوع کلید با کیفیت تر می باشد و در گاوصندوق های بزرگتر و مستحکم تر و ضد سرقت مثل گاو صندوق های سری HMZ و صندوق های آسانسوری استفاده می شود.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.