کلید سازی شبانه روزی

کلید سازی شبانه روزی

کلید سازی شبانه روزی

کلید سازی شبانه روزی, خدمات کلید سازی شبانه روزی و سیار و ساخت قفل های مقاوم از دیرباز با به وجود آمدن قفل و کلید های مدرن تر پیشرفت زیادی کرده است.

حداقل یک بار برای هر کسی پیش آمده است که کلید منزل یا ماشین خود را گم کرده باشد یا در جایی جا گذاشته باشد و به دنبال کلید ساز سیار بگردد.

البته همیشه نگرانی هایی از بابت شرایط امنیتی و حفاطتی وجود دارد. ازین بابت که کلید سازی سیار را چگونه بیابم؟ و یا کلید ساز سیار دارای مدارک معتبر و تایید شده می باشد یا خیر. همه از جمله سوالاتی می باشد که برای افرادی که به کلید سازی شبانه روزی نیاز دارند با آن روبرو می شوند.

کلید سازی شبانه روزی

خدمات کلید سازی سیار

خدمات کلید سازی شامل باز کردن انواع قفل و تعمیر و ساخت کلید می باشد. قفل سازها در دو حیطه کپی کردن کلید و باز کردن قفل درب فعالیت می کنند. در گذشته کار کلیدسازها به ساخت کلید یدکی محدود می شد. اما این روزها سرویس های خدمات کلید سازی سیار، بسیار گسترده شده است. کلید ساز حرفه ای در تمام زمینه های قفل سازی شبانه روزی و تعمیر قفل کلید، باید مهارت داشته باشد. شاغلین در این زمینه علاوه بر کار کردن با دستگاه های کلید زن و ساخت انواع قفل و کلید می توانند هر گونه درب حتی درب های ضد سرقت را نیز باز کنند.

با توجه به این موضوع همیشه از کلید سازهای شرکتی کمک بگیرید زیرا اسناد هویتی این افراد توسط شرکت خدماتی بررسی می شود. کلید سازی دوره گرد قابل پیگیری و شناسایی نیستند. این نکته را هم در نظر بگیرید که قفل سازی معتبر همگی جذب شرکت های معتبر می شوند.

باز کردن قفل گاو صندوق

انواع گاو صندوق با سیستم بازشوی متفاوتی در اندازه های کوچک و بزرگ وجود دارد. بعضی از این گاو صندوق ها با قفل و کلید باز و بسته می شوند ولی قفل های دیجیتال و سیستم های پیشرفته تری نیز روی برخی از برندهای گاو صندوق نصب شده است.

البته اغلب گاوصندوق های رمز دیجیتال هم برای بالا بردن ایمنی مجهز هستند و در واقع با هر دو سیستم کار می کنند.

هر نوع قفلی هم پیچیدگی های خاص خودش را دارد. به طور کلی برای بالا بردن امنیت در همه گاو صندوق ها از قفل های پیچیده تری استفاده می کنند.

به این ترتیب هر کسی نمی تواند قفل یک گاو صندوق را باز کند. حالا وقتی کلید را گم کرده باشید یا رمز را فراموش کنید دچار یک دردسر بزرگ می شوید. البته همیشه می توانید از یک متخصص کمک بگیرید.

ساخت کلید برای انواع قفل درب های معمولی و ضد سرقت

ساخت کلید سه بعدی

کلیدهای سه بعدی از ضریب ایمنی بالاتری نسبت به نمونه های معمولی برخوردار است. ازین رو ساخت کلید سه بعدی نیز سخت تر خواهد بود.

عموما برای ساختن کلید سه بعدی از چاپگرهای سه بعدی استفاده می شود.

البته بهتر است بدانید که کلیدهای سه بعدی یک بار مصرف هستند.

ساخت کلید کامپیوتری

ساخت کلید کامپیوتری حفره هایی روی بدنه کلید قرار دارد.

هرچه حفره های روی کلید عمیق تر باشند کیفیت کلید بالاتر است.

این کلید ها به صورت رمزگذاری شده و ساده ساخته می شوند. قیمت ساخت کلید کامپیوتری از کلیدهای معمولی بیشتر می باشد.

کلید سازی سیار ماهر و قابل اطمینان

کلید ساز حرفه ای باید مهارت کافی در تعمیر قفل، کلید سازی سیار و قفل سازی را داشته باشد. سرعت عمل بالا و مهارت کافی در ساخت کلید انواع درب و ماشین از خصوصیات کلید ساز ماهر است. مهمترین خصوصیت کلید ساز سرعت عمل بالا و وقت شناس بودن و البته قابل اعتماد بودن آنها است .

 

قبل از رسیدن کلید ساز سیار چه باید کرد؟

برای بازکردن قفل بدون کلید هیچ گاه از کلید های دیگری استفاده نکنید.
اگر تخصص ندارید که احتمالا هم ندارید از اجسام تیز استفاده نکنید زیرا به مغزی قفل آسیب می رسد و هرز می شود.
از افرادی که اطمینان ندارید کمک نخواهید.

قیمت کلید سازی شبانه روزی به چه مواردی وابسته است؟

کلید سازی شبانه روزی و قفل سازی یک حرفه تخصصی است که نیاز به مهارت و گذراندن دوره آموزشی حرفه ای دارد.

کسانی که در این زمینه تجربه ای ندارند نباید در موقع اضطراری اقدام به کلید سازی سیار کنند.

در اغلب اوغات افراد برای یافتن راه حلی برای مشکلات کلید سازی شبانه روزی و تعمیر قفل کلید حاضرند هر مبلغی را بپردازند.

تا مشکلاتشان در آن ساعت حل شود.

همین روند موجب شده که یک سری افراد ازین شرایط سو استفاده کنند و قیمت ساخت کلید را بسیار هنگفت اعلام کنند.

البته هزینه کلید سازی آنلاین کمی از ساخت کلید معمولی بیشتر است. اما اعلام قیمت ساخت کلید به عوامل مختلفی نظیر نوع قفل بستگی دارد.

معمولا هزینه تعمیر قفل کمد دیواری، قیمت تعمیر قفل درب حیاط با قفلهای نظیر کلید سازی قفل های کددار بسیار متفاوت هستند.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.