نکات مهم در بالا بردن امنیت خانه

نکات مهم در بالا بردن امنیت خانه

نکات مهم در بالا بردن امنیت خانه چیست؟

 

نکات مهم در بالا بردن امنیت خانه, همه ی ما سعی داریم تا خانه ای که در آن زندگی می کنیم را به محیطی امن و آرامش بخش تبدیل کنیم و به همین دلیل هم برای دکوراسیون و لوازم منزل خود هزینه هایی میکنیم. اما در سالهای اخیر متاسفانه آمار سرقت از منازل بسیار بالا رفته است و سارقین هم اقدام به دزدی از منازل هرگونه اشیا قیمتی می کنند به همین منظور برای بالا بردن امنیت خانه باید به یک سری نکات توجه کنیم که در ادامه به آنها خواهیم پرداخت.

نکات مهم در بالا بردن امنیت خانه

 

نکات مهم در بالا بردن امنیت خانه چیست؟

برخی نکات هستند که رعایت و توجه به آنها می تواند باعث بالا بردن امنیت خانه شما شود که ما به برخی از آنها اشاره کردیم :

استفاده از دوربین مدار بسته
دزدگیر
درب و پنجره های مناسب
نورپردازی مناسب اطراف خانه
نگهداری اشیا قیمتی در گاوصندوق
از دوربین مدار بسته

اولین و مهمترین گام برای بالا بردن امنیت خانه

 

استفاده از دوربین های مداربسته می باشد.

زیرا شما با استفاده از این دوربین ها شب ها و زمان خواب نیز می توانید از طریق ویدئو های ضبط شده می توانید ببینید چه کسی اطراف منزل شما رفت و آمد دارد و زمان هایی که در منزل نیستید هم به صورت آنلاین می توانید به محیط منزل و اطراف آن نظارت داشته باشید.

شما می توانید از دوربین های مدار بسته درحیاط ، اتاق ها و در جاهای مختلف منزل استفاده کنید.

استفاده از دزدگیر

آنها می توانند در بالا بردن امنیت در منزل بسیار تاثیرگذار باشند و ایمنی خانه شما را بالا ببرند و در صورت ورود افراد ناشناس به منزل شما با ایجاد صدا و اطلاع دادن به شما و همسایه ها و حتی در نوعی از آنها اطلاع دادن و تماس با پلیس از سرقت منزل شما جلوگیری کنند.

استفاده درب و پنجره های مناسب

اگر در خانه های مستقل و حیاط دار زندگی می کنید باید حواستان به در ورودی ساختمان،درب خانه باشد زیرا قفل درب و ضد سرقت بودن آنها بسیار مهم می باشد. و اولین قسمت که سارقان اقدام به ورود  آنها می کنند درب و پنجره ها می باشد.

پس سعی کنید از دربهای مقاوم برای ورودی خانه و درب های ضد سرقت برای ورودی ساختمان خانه استفاده کنید.

مقاوم بودن پنجره ها را فراموش نکنید چون سارقین می توانند از دیوار بالا آمده وارد حیاط خانه شوند و از طریق پنجره ها وارد خانه شوند.

نورپردازی مناسب اطراف خانه برای بالا بردن امنیت خانه

اگر در خانه های بزرگ که حیاط بزرگ و باغ دارند زندگی می کنید باید به محیط اطراف خانه و حیاط و باغ بسیار اهمیت دهید و سعی کنید هیچ نقطه تاریک و غیر قابل رویت در اطراف خانه ،حیاط و باغ نداشته باشید پس از نورپردازی مناسب در این مکان ها استفاده کنید زیرا سارقین می توانند در این مکان ها کمین کنند و در هنگام مشاهده خروج شما از منزل به خانه شما بروند و اقدام به سرقت وسیله های شما کنند.

نگهداری اشیا قیمتی در گاوصندوق

اگر در منزل طلا،جواهرات و یا پول نقد و یا اشیا قیمتی دارید .بهتر است که این اشیا را به یک بانک ببرید و در قسمت نگهداری اشیا قیمتی نگهداری کنید و یا اگر می خواهید در منزل باشند.سعی کنید در یک گاوصندوق از آنها نگهداری کنید زیرا دلیل اصلی سارقین همین طلا ها و اشیا قیمتی می باشد.

 

نکات دیگر در بالا بردن امنیت خانه

راه های بسیار زیادی هستند که شما با رعایت کردن آنها می توانید به بالا بردن امنیت خانه خود کمک کنید. به طور مثال زمانی که از خانه خارج میشوید چراغ و یا تلویزیون را روشن بگذارید و پرده ها را به طور کامل بکشید.
اگر مسافرت میروید به یک فرد آشنا که در نزدیکی منزل شما سکونت دارد اطلاع دهید تا از خانه شما هم مراقب کند و هرازگاهی به خانه شما هم سر بزند.
کلید یدک خود را در خارج از خانه و در دسترس مثل زیر پادری و یا گلدان قرار ندهید.
اگر یک وسیله گران قیمت تهیه می کنید پاکت و ظرف خالی را بیرون از منزل.خود نگذارید زیرا این کار میتواند توجه سارقین را جلب کند.
سعی کنید اگر حیاط بزرگ دارید از یک سگ برای نگهبانی استفاده کنید.تا در صورت ورود افراد ناشناس به محیط خانه پارس کرده شما را خبردار کند.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.