نصب دزدگیر

نصب دزدگیر

نصب دزدگیر چگونه است؟

نصب دزدگیر, ما در امداد کلید لواسان رودبارانی اقدام به فروش و اجرای سیستم دزدگیر و دوربین مداربسته در اقصی نقاط ایران می‌نماییم،همچنین تیم های نصب حرفه ای در تهران و لواسان داریم.

برای هماهنگی جهت نصب در دیگر نقاط با پشتیبانی تماس حاصل فرمایید. البته نصب دزدگیر در صورتی که علاقمند به انجام کار های فنی باشید کار چندان سختی نیست.

احتمالا کلمه DIY را این روزها بسیار شنیده و بکار برده اید این همان مخفف do it your self می باشد. به معنای خودت انجام بده.

با این کار به اندازه هزینه ی نصب دزدگیر صرفه جویی و پس انداز می کنید.

اگر از پک دزدگیر بی سیم و یا دیگر پک دزدگیر استفاده میکنید، کار نصب و راه اندازی برایتان بسیار راحت تر خواهد بود و امکان جابجایی در صورتی که در آپارتمان اجاره ای مستقر هستید نیز به راحتی وجود خواهد داشت.

نصب دزدگیر

ما با شبکه ای حرفه ای از نصاب های متخصص سیستم های حفاظتی که در بسیاری از نقاط ایران در اختیار داریم و یا تیم های نصب رودبارانی سیستم در تهران و لواسان اقدام به نصب سیستم های حفاظتی و نظارتی در اقصی نقاط ایران می‌پردازیم.

در صورتی که قصد داشته باشید، سیستم دزدگیر مکان خود را نصب کنید و تصمیم دارید که خود به انجام این کار مبادرت بورزید باید در مورد روش نصب سیستم خود اطلاع داشته باشید.

خرید پک دزدگیر

نصب دزدگیر

جا یابی چشمی ها، پنل و کابل کشی

نصب پنل مرکزی و نصب چشم ها

چک کردن اتصالات

راه اندازی سیستم پک دزدگیر

در صورتی که برای مکان خود نیاز به دزدگیر داشته باشید، میتوانید پک دزدگیر و تجهیزاتش از برند هایی چون دزدگیر پارادوکس را با کیفیت و قیمت و خدمات پس از فروش مناسب از  امداد کلید رودبارانی خریداری نمایید. ما در زمینه عرضه و اجرای سیستم دزدگیر فعالیت میکنیم و طیف بسیار متنوعی از اقلام را عرضه میداریم.

محتویات پک های دزدگیر ارائه شده شامل: پنل دزدگیر اماکن، سنسور دزدگیر، کابل دزدگیر، هشدار دهنده صوتی می باشد.

این پک های دزدگیر بنابر نیاز شما آماده ی ارسال به اقصی نقاط ایران می‌باشد.

در صورتی که نیاز به سنسور بیشتر یا کابل اضافی و هر محصول مرتبطی نیاز داشته باشید، به صورت اختصاصی به پک شما اضافه و برای شما ارسال میشود.

شرایط مکان مورد نیاز برای نصب دستگاه مرکزی دزدگیر عبارت از این موارد:

  •  مکان گرم و مرطوب نباشد، رو به حرارت و یا پنجره و چراغ قوی نباشد.
  •  امکان اتصال به برق و یا پریز برق وجود داشته باشد.
  • مکان نصب به راحتی در دسترس نباشد که بتوان آن را دستکاری نمود.
  •  نزدیک ترین فاصله نسبت به سنسور ها و هشدار دهنده ها را داشته باشد.
  •  امکان ورود کابل های ورودی و خروجی سنسور ها و آژیر ها به مکان نصب وجود داشته باشد.
  •  در مکانی نصب شود که ریموت کنترل از پشت درب ورودی عمل کند و برد کافی داشته باشد.
  •  در صورتی که پنل سیم کارتی نصب می شود، مکان نصب  آنتن کافی داشته باشد.

نصب سنسور در پنل

نصب دزدگیر

اتصال سنسور ها به پنل مرکزی دزدگیر یکی از مواردی است که جهت اتصال سنسور ها اعم از چشم الکترونیک و انواع سنسور های دیگر انجام میشود.

نصب باطری در پنل دزدگیر

در صورت قطعی برق با استفاده از باطری مخصوص دزدگیر سیستم اعلان سرقت فعال باقی میماند.(در بسیاری از دزدگیر ها در صورت قطع برق پیام قطع برق ارسال خواهد شد.)

نصب اسپیکر دزدگیر

اسپیکر دزدگیر از بخش های هشدار دهنده ی صوتی دزدگیر است که صدای بسیار زیاد ایجاد میکند که موجب فرار سارق میشود و اطلاع از وقوع سرقت میکند.

نصب پیزو الکتریک 

معمولا هر پنل دزدگیر مجهز به هشدار دهنده های صوتی و نوری هستند. دو نوع هشدار دهنده صوتی اصلی جهت دستگاه دزدگیر در بازار موجود است.

نحوه نصب چشمی دزدگیر

چشم الکترونیک دزدگیر از مهمترین المان های یک سیستم دزدگیر می‌باشد.

در این ویدیو به چگونگی نصب چشم الکترونیک و سیم بندی های روی سنسور میپردازیم، تقریبا همه ی سنسور های چشم الکترونیک از همه نوع و همه شکل و تکنولوژی روش نصب شبیه به هم دارند.

نکات نصب چشم الکترونیک

چشمی دزدگیر در انواع مختلف در بازار عرضه میشود، از انواع چشمی دزدگیر و سنسور شوک دزدگیر اماکن تا انواع سنسور های دیگر… این تجهیزات و  سنسور ها به پنل مرکزی دزدگیر متصل میشوند.

 امداد کلید رودبارانی برند های مختلفی از چشم الکترونیک را ما در بازار عرضه میکنیم چشمی پارادوکس، چشمی اپتکس ،چشمی الکترونیک پایونیر ، چشمی الکترونیک سیماران ، چشمی دزدگیر پایرونیکس و …

این نوع چشمی دزدگیر بنا بر تکنولوژی (PIR – MICRO) و زاویه ی پوششی که دارند تقسیم بندی میشوند، هر مکانی بنابر نیاز های امنیتی و طراحی و ساخت بنا به چشم الکترونیک های با سیم و یا چشمی الکترونیک بی سیم نیاز دارد.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.