سوئیچ کد دار

سوئیچ کد دار

سوئیچ کددار چیست؟

سوئیچ کد دار, دسترسی به تجهیزات پیشرفته و تخصصی باعث شده تا ساخت سوئیچ کددار.دارای اهمیت بسیار زیادی شود.

از جمله اتفاقات دلهره آور برای هر کسی می تواند گم شدن ، شکستن ، یا خراب شدن سوئیچ باشد.

در گذشته هنگام از بین رفتن سوئیچ به دلایلی مثل شکستن در جای استارت، گم شدن سوئیچ و یا جا گذاشتن آن.در یک مکان غیر قابل دسترسی ، سریع افراد با ارتباط گرفتن با یک کلیدساز به کلید یدک خودرو و سوئیچ جدید دسترسی پیدا می کردند.

امروزه با اضافه شدن امکاناتی مثل سوئیچ کددار و ریموت به انواع خودرو ایرانی و خارجی برای.قفل کردن درب خودرو و کنترل بدنه خودرو در صورت مواجهه با این موارد بیان شده باید به یک مرکز تخصصی تر.برای ساخت سوئیچ کددار دسترسی دارد.

نیاز به تجهیزات و یادگیری روش های نوین برای ساخت سوئیچ کد دار در این سبک ساخت سوئیچ خودرو بسیار حس می شود.

این امکانات حتی بدون دسترسی به سوئیچ اصلی در شرکت های مخصوص ساخت.سوئیچ کددار قابل ارائه به افراد متقاضی می باشد.

سوئیچ کد دار

سوئیچ کد دار

کاربرد سوئیچ کد دار   سوئیچ کد دار

سوئیچ های کد دار جدید یک جایگزین مناسب برای سوئیچ های قدیمی انواع ماشین ها هستند. افزایش ایمنی خودرو و جلوگیری از هرگونه احتمال سرقت.خودرو و لوازم جانبی از مزایای ساخت سوئیچ کددار برای انواع ماشین ها می باشد.

ساخت سوئیچ کددار جدید به این شکل است که از یک تراشه کامپیوتری تعبیه شده و برنامه ریزی شده کاملا یونیک استفاده شده که تنها برای یک ماشین در تمام دنیا وجود دارد.

چگونه می توان سوئیچ کددار تهیه کرد؟      سوئیچ کد دار

برای اینکه بتوانید از سوئیچ های کددار برای اتومبیل خود استفاده کنید نیاز دارید تا پیش یک کلید سازی که در این زمینه فعالیت می کند بروید، زیرا این یک کار تخصصی است و هر کلیدسازی قادر به انجام آن نمی باشد و نیاز به تخصص دارد ؛ به همین دلیل اگر بخواهید تا از سوئیچ های کددار استفاده کنید و یا کد روی سوئیچ خود را تغییر دهید باید از یک مرکز معتبر در این زمینه کمک بگیرید.

انواع سوئیچ کددار

شما می توانید برای خودرو خود با هر مدلی که هستند از این فناوری استفاده کنید زیرا می توان برای خودرو هایی که در حال حاضر در ایران وجود دارند و تولید داخلی هستند نیز سوئیچ های کددار ساخت خودروهایی مانند پژو 206، 207 ،پژو پارس و پراید و همچنین برای خودروهای خارجی همچون کیا، هیوندا ، تویوتا،ساندرو، رنو، برلیانس، لیفان،پارس و سوناتا اشاره کرد.

نکته مهم در ساخت سوئیچ کددار

سوئیچ های کددار که برای خودرو های مختلف ساخته می شود کاملا یونیک و منحصر به فرد هستند و این به این معناست که این سوئیچ فقط و فقط برای خودرو شما کارایی دارد و فقط خودرو شما را روشن می کند ، از این رو زمانی که این سوئیچ ها ساخته می شوند باید به نوع و مدل ماشین شما ساخته شوند و این هم نیاز به تخصص و ابزارهای پیشرفته در این زمینه دارد و هر کلید سازی قادر به ساخت آن نخواهد بود و فرد سازنده حتما باید در این زمینه دوره های لازم را دیده باشد.

هزینه ساخت سوئیچ کد دار 

هزینه ی ساخت سوئیچ های کد دار با توجه به نوع اتومبیل متفاوت می باشد، اما هزینه ی ساخت آن بسیار بیشتر از سوئیچ های معمولی می باشد.

برای ساخت سوئیچ کد دار نیاز به تخصص می باشد و باید ساخت آن را به افراد متخصص و با تجربه در شرکت های معتبر در این زمینه بسپارید.

هرگز به دلیل هزینه ی کمتر، ساخت آن را به افراد غیر متخصص واگذار نکنید.

اقدامات لازم برای جایگزینی سوئیچ کددار

در هنگام گم شدن سوئیچ ماشین و یا از بین رفتن و شکستن سوئیچ بهترین کار و اقدامی که باید صورت گیرد، تماس با افراد متخصص در زمینه ساخت سوئیچ کددار است.

هر گونه اقداماتی غیر از این مورد تنها به بیشتر کردن استرس و سردرگمی افراد دامن می زند.

تنها راه دسترسی به سوئیچ کد دار سابق پاک کردن کد قبلی توسط افراد متخصص و جایگزینی یک کد جدید روی سوئیچ در حال ساخت می باشد.

کلید سازی رودبارانی لولسان یکی از از این مراکز است که خدمات ساخت سوئیچ کددار انواع خودروهای داخلی و خارجی را به شما ارائه می دهد که در زمان بروز مشکل می توانید با ما تماس بگیرید و کارشناسان متخصص ما شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

راه های دسترسی به افراد متخصص در این زمینه می تواند ارتباط با نمایندگی خودرو مورد نظر باشد که این امر زمان طولانی را برای رسیدن به سوئیچ کددار جدید طلب می کند.

در کنار این مورد می توانید با شرکت های سازنده انواع سوییچ کددار و ریموت خودرو معتبر در ارتباط باشید و مشکل خود را با آنها در میان بگذارید.

نکات مهم در خصوص ساخت سوئیچ کددار

ساخت سوئیچ کد دار با توجه به نوع و مدل ماشین شما متفاوت بوده و هزینه های مختلفی را نیز دارا می باشد.

ساخت سوئیچ خودرو خصوصا از نوع کددار نیاز به تخصص کافی و یا حداقل گذراندن دوره انجام این کار را دارد.

بنابراین از سپردن خودرو خود به افراد نامطلع و غیر متخصص خودداری کرده و درصدد ارتباط با شرکت های معتبر در این زمینه یا در نهایت نمایندگی تولید خودرو باشید.

در نهایت با در نظر داشتن نکات مهم ساخت سوئیچ خودرو بهترین انتخاب را برای ساخت سوئیچ کددار ماشین در مواقع ضروری داشته باشید.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.