ساخت کلید معمولی

ساخت کلید معمولی

کلید سازی سیار در تهران

ساخت کلید معمولی,کلید سازی شبانه روزی زمانی که شما نمی دانید کلید سازی کجاست و یا در مواقعی که کلید خود را گم کرده اید یا آن را در منزل یا محل کار خود جا گذاشته اید یا حتی در زمان ورود به منزل به دلیل مشکلاتی در قفل درب، کلید شکسته در دست خود داشته باشید، بسیار مهم است.

در این مواقع فکر شما به سمت روش هایی برای ساختن کلید می رود و اینکه آیا راهی هست تا بدون مشکل بتوانید کلید بسازید یا خیر؟

ما با روش هایی می توانیم درب منزل یا محل کار را بدون کلید باز کنیم ولی باید این موضوع را بدانید که باز کردن درب، بسته به نوع قفل، دارای سختی و پیچیدگی های خاص خود می باشد. افراد شاید در این مواقع فکر کنند که به راحتی می توانند قفل درب را باز کنند ولی این کار هم تخصصی است.

ساخت کلید معمولی

ساخت کلید معمولی

مراحل ساخت کلید چگونه است؟

ساخت کلید معمولی

ساخت کلید برای درهای ساده چند مرحله بیشتر ندارد که فقط نیازمند ابزار مخصوص و نیروی کاربلد است.

کپی و ساخت کلید جدید معمولاً در چند دقیقه انجام شده و معطلی زیادی ندارد. اگر در این شرایط ناخوشایند قرار گرفتید، می‌توانید از هر نقطه‌ شهر برای کلیدسازی و قفل ساز شبانه روزی با پشتیبانی امداد کلید لواسان رودبارانی تماس گرفته و درخواست ارائه خدمات کنید. البته در ادامه به‌صورت خلاصه مراحل ساخت کلید را توضیح دادیم.

مرحله اول: اندازه‌گیری

بعد از رسیدن به کلیدساز برای ساخت کلید، اول باید مغزی قفل جدا شود که در صورت اثبات مالکیت شما به آن منزل، مغازه یا شرکت، کار جداکردن مغزی در بلافاصله شروع شده تا سوراخ‌های کلید اندازه‌گیری شود. احتمالاً کنجکاو هستید که بدانید منظور از این اندازه‌گیری چیست!

منظور از اندازه‌گیری، به‌دست‌آوردن ابعاد دقیق طول، عرض و پهنای کلید است تا با این ابعاد بتوان فلز جدید را برش داد و کلید دیگری را درست کرد. این اندازه‌گیری نیازمند دقت بالایی است و به کمک دستگاه انجام می‌شود.

برش دقیق کلید و اندازه‌گیری شیارهای اصلی

با دستگاه برش فلز و بر اساس ابعاد گفته شده، کلید با دقت بالایی برش زده می‌شود تا نوبت به شیارهای اصلی برسد.

در واقع این شیارها هویت هر کلید است و تعیین می‌کند که کدام کلید به کدام قفل می‌خورد. با کمک دستگاه شیارهای اصلی روی کلید زده می‌شود تا بتوانید همان جا روی مغزی امتحان کرده و از درست بودن عملکرد آن مطمئن شوید.

احتمالاً گاهی تجربه کرده باشید که کلید به‌خوبی در قفل نمی‌چرخد یا اصطلاحاً هرز شده و یا گاهی می‌گویند کلید خم شده است.

در این شرایط که کلید در قفل نمی‌چرخد و در را باز نمی‌کند، دقیقاً همین شیارهای اصلی مشکل دارند و تغییر شکل داده‌اند.

مرحله سوم، تعیین پین‌های کلید

کلیدساز بعد از برش دادن کلید بر اساس شیارهای اصلی و امتحان کردن آن روی مغزی در، محل دقیق پین‌های کلید را از طریق امتحان کردن کلید در مغزی مشخص می‌کنند.تا بر اساس محل اصلی و دقیق همین پین‌‍‌ها، کلید دوباره برش بخورد.

اگر این برش به‌ درستی انجام شود دیگر می‌توانید مطمئن باشید که کلید به‌درستی کپی و ساخته شده است.

تنظیم اندازه و تحویل گرفتن کلید جدید

آخرین مرحله ساخت کلید، تنظیم ارتفاع و چند بار باز و بسته کردن در است تا از عملکرد آن مطمئن شوید و در نهایت بتوانید کلید جدید را تحویل بگیرید.

البته این شرایط صرفاً راه‌حلی برای فراموش‌کردن یا جا گذاشتن کلید در خانه است. اگر کلید را گم کردید، برای حفظ امنیت خودتان پیشنهاد می‌کنیم که حتماً مغزی در را نیز عوض کنید.یا حتی درب ضد سرقت سفارش دهید که قفل رمزدار و دیجیتال داشته باشد.

ارائه بهترین خدمات حرفه‌ای با هزینه مناسب

تا اینجا تنها با یکی از خدمات امداد کلید یعنی ساخت کلید برای درب‌های ساده آشنا شدید. پیش‌تر در مقدمه هم اشاره کردیم که در هر ساعت از شبانه‌روز نیاز به خدمات کلیدسازی.داشته باشید، می‌توانید با نزدیک‌ترین شعبه امداد کلید به محل زندگی‌تان تماس گرفته و درخواست اعزام نیرو بدهید.

باز کردن درب خودرو ایرانی و خارجی، ساخت و کپی انواع ریموت، ساخت انواع سوئیچ کددار خودرو، باز کردن درب‌های ضدسرقت حتی اگر کلید پشت در جامانده باشد، باز کردن درب‌هایی با قفل رمزدار و موارد مشابه بخشی از مهم‌ترین خدمات حرفه‌ای امداد کلید لواسان رودبارانی است.که به‌صورت شبانه‌روزی و در تمام طول هفته به شهروندان عزیز تهرانی ارائه می‌شود.

امداد کلید با شعبه‌های فعال کلید سازی شبانه روزی شمال تهران، غرب، جنوب و شرق پایتخت به تمامی شهروندان بهترین خدمات را با بالاترین کیفیت ارائه می‌دهد و تمامی دستمزدها نیز بر اساس مصوبه اتحادیه محاسبه خواهد شد.

چگونه با امداد کلید تماس بگیرم؟

تمامی خدمات امداد کلید لواسان رودبارانی به‌صورت شبانه‌روزی و سیار است، نیازی به حضور شما در محل ندارد و در مدت‌زمان کوتاهی انجام خواهد شد. مجموعه ما با ارائه بهترین خدمات کلیدسازی انجام تمامی امور مربوط به ساخت کلید و باز کردن انواع قفل را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت تضمین می‌کند.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.