ساخت کلید سوئیچ کد دار

ساخت کلید سوئیچ کد دار

ساخت سوئیچ کددار چیست؟

ساخت کلید سوئیچ کد دار,نمونه اقداماتی است که برای ساخت سوئیچ خودرو در انواع مختلف ارائه شده است.

به دلیل کددار شدن اکثر سوئیچ‌ها نسبت به گذشته سخت تر شده است.

اهمیت دسترسی به تجهیزات پیشرفته و همین طور تخصص بیشتر از عواملی است که در ساخت سوئیچ کددار باید مورد توجه قرار گیرد.

شکستن کلید ماشین، گم شدن سوئیچ خودرو از جمله اتفاقات دلهره آور و نگران کننده است که احتمال رخداد آن برای افراد مختلف وجود دارد.

امروزه شرکت‌های زیادی در حیطه ساخت سوئیچ کددار با ارائه خدمات سریع و تخصصی مشکلات به وجود آمده در هنگام مواجهه با این حوادث را از بین می‌برد. ساخت سوئیچ انواع ماشین‌های خارجی و ایرانی با این خدمات ارائه شده به راحتی امکان پذیر است.

ساخت کلید سوئیچ کد دار

ساخت کلید سوئیچ کد دار

 کلید کددار  ساخت کلید سوئیچ کد دار

از کلید کددار در سیستم های ضد سرقت استفاده می شود . با کمک این مکانیزم با استفاده از قفل نرم افزاری که بر روی خودرو گذاشته می شود موتور خودرو از روشن شدن منع می شود . تا زمانی که این قفل باز نشود استارت زدن توسط سوئیچ حاصلی نداشته و موتور روشن نمی شود .

این سیستم یکی از جالب ترین سیستم های نصب شده روی خودروهای جدید می باشد که در واقع نوعی سیستم ضد سرقت محسوب می شود .

کلیدهای کددار از دو بخش اصلی تشکیل شده اند . اول برد آنها که وظیفه باز و بسته کردن قفل مرکزی را بر عهده دارد و بخش دوم چیپ ترانسپوندر آن است .

زمانی که کلید را در داخل سوئیچ فرمان قرار میدهید چیپ حافظه داخل کلید تحت حوزه مغناطیسی ترانسپوندر قرار گرفته و فعال می شود . پس از این امر به موتور اجازه استارت زدن داده می شود و خودرو روشن می شود .

اما به هر دلیلی ممکن است در طول مدت استفاده دچار خرابی شده و یا حتی گم شود . از همین رو سوئیچ یدک و ساخت سوئیچ کددار بسیار اهمیت دارد .

ساخت سوئیچ کددار به صورت غیر استاندارد باعث بروز مشکلات برقی در خودرو می شود.

چرا کلید سازی رودبارانی لواسان

ساخت کلید سوئیچ کد دار

سوئیچ های کددار دارای تراشه های الکترونیکی هستند که منحصر به فرد بوده و شرکت های خودروسازی در جهان امروزه از این سوئیچ های کددار منحصر به فرد برای کاهش سرقت خودرو ها استفاده می کنند ؛اما مشکلی که می تواند برای ما به وجود آید گم شدن این سوئیچ ها است.

به دلیل پیچیدگی بالایی که این سوئیچ ها دارند ما نمی توانیم از مراکز موجود آن ها را تهیه کنیم و تنها تعداد معدودی مرکز خدمات رسانی ساخت سوئیچ های کددار، وجود دارند .

در زمان بروز این مشکل باید با این مراکز تماس گرفت و از آن ها راهنمایی بگیریم.

کلید سازی رودبارانی لولسان یکی از از این مراکز است که خدمات ساخت سوئیچ کددار انواع خودروهای داخلی و خارجی را به شما ارائه می دهد که در زمان بروز مشکل می توانید با ما تماس بگیرید و کارشناسان متخصص ما شما را در این زمینه راهنمایی می کنند.

نکته ای که باید حتما به آن اشاره کنیم در زمانی که سوئیج کددار خودرو خود را فراموش یا گم کرده اید هرگز با سوئیچ های معمولی اقدام به باز کردن درب خودرو ننمایید که می تواند عواقب هزینه سازی را برای شما به دنبال داشته باشد.

متخصصان کلید سازی تهران در تمام ساعات شبانه روز آماده خدمت رسانی در زمینه ساخت و تحویل سوئیچ های کددار به شما می باشند.

ارائه خدمات به صورت 24 ساعته

دنیا روز به روز در حال پیشرفت می باشد که این پیشرفت همه از پیشرفت علم و فناوری سرچشمه می گیرد.

همان طور که می دانیم زمان از با ارزش ترین دارایی های بشر است که نباید آن را بیهوده از دست داد.

ما تلاش داریم تا خدمات خود را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت به شما همراهان گرامی ارائه دهیم.

کم پیش می آید که ما نیاز به ساخت سوئیچ داشته باشیم و مشکلاتی از قبل گم کردن یا سرقت می تواند ما را مجبور به انجام این کار کند.

با پیچیده شدن سوئیچ ها و سخت بودن این کار بهتر است از یک متخصص در این حوزه کمک بگیرد.

کلید سازی رودبارانی از مجهز ترین و مدرن ترین تجهیزات برای ساخت سوئیچ های کددار استفاده می کند.

تیم ما به صورت شبانه روزی و 24 ساعته در تمام روز های سال حتی تعطیلات آخر هفته و تعطیلات رسمی در کنار شما همراهان گرامی می باشد.

شما می توانید اطمینان داشته باشید که ما بهترین شکل ممکن و در کوتاه ترین زمان خدمات عالی به شما ارائه می دهیم.

 رقابتی ترین قیمت ها برای بالاترین کیفیت خدمات!

کم پیش می آید ما از روند زندگی معمول خود دور شویم ولی گاهی هم روز های معمولی ما، دستخوش تغییرات می شود. گاهی این تغییرات می تواند برایمان ناخوشایند باشد و هزینه هایی برایمان به دنبال داشته باشد.

همیشه ما به دنبال خدماتی با کیفیت البته با کم ترین هزینه ها هستیم.

با اینکه ساخت سوئیج های کددار بسیار پیچیده و دشوار است و نیازمند استفاده از تجهیزات مدرن و پیشرفته می باشد، ولی تیم کلید سازی سعی دارد خدمات خود را با بالاترین کیفیت ولی با قیمت مناسب به شما همراهان گرامی ارائه دهد.

البته نرخ و قیمت ساخت سوئیچ های کددار کلید سازی رودبارانی استاندارد می باشد و با به کارگیری متخصصان این حوزه سعی دارد بهترین خدمات را به شما عزیزان ارائه دهد.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.