ریموت درب پارکینگ چیست

ریموت درب پارکینگ چیست

ریموت درب پارکینگ چیست؟

ریموت درب پارکینگ چیست, ما در امداد کلید لواسان رودبارانی اقدام به فروش و اجرای سیستم دزدگیر و دوربین مداربسته.در اقصی نقاط ایران می‌نماییم،همچنین تیم های نصب حرفه ای در تهران و لواسان داریم.    ریموت درب پارکینگ چیست

در طول چند سال اخیر باتوجه‌ به ارتقاء صنعت سیستم‌های امنیتی هوشمند مانند دزدگیر و کنترل منازل، واحدهای مسکونی و تجاری دستگاه‌هایی در بازار یافت می‌شوند که به آن ها ریموت درب پارکینگ گفته می‌شود.

این دستگاه عملکرد به‌طورکلی ساده‌ای دارد. به این صورت است که یک رسیور در محلی مناسب قرار داده می‌شود و امکان برقراری ارتباط بین یک ریموت کنترل و آن از طریق امواج بلوتوث انجام می‌گردد.

در این صورت دیگر نیاز نیست شما برای باز و بسته کردن درب پارکینگ، منزل، محل کار و یا هر نوع ساختمانی یک‌بار از خودروی خود پیاده شوید و سپس درب را بازکرده و آن را دوباره ببندید.

البته که ریموت کنترل درب منزل انواع مختلفی دارد و بسته به قیمت و تکنولوژی ساخت شما باید برای نصب و بهره‌برداری از آن هزینه‌های متفاوتی بپردازید.

"</p

ریموت درب پارکینگ چیست

ریموت درب اتوماتیک پارکینگ چگونه کار می‌کند؟

ما در دنیایی مدرن زندگی می‌کنیم که هر روز با سرعتی شگفت انگیز به سمت جلو و تکنولوژی‌های بیشتر و بهتر پرتاب می‌شویم. تکنولوژی‌هایی که ما را خواه ناخواه از گذشته دور می‌کند و خیلی زود تمام آنچه در گذشته کارایی داشت، برای ما تبدیل به یک ابزار خاطره انگیز و نوستالژیک می‌شود.

در میان تمام اجسام اطراف ما درب‌ها نیز از این فناوری‌های روز دور نمانده‌اند و هر روز شاهد این هستیم که درهای جدیدی با کارایی بیشتر و بهتر به بازار عرضه می‌شوند.

درب‌هایی که علاوه بر نقش اصلی خود که محافظت و ایمنی فضای داخلی است، نقش‌های دیگری نیز برعهده گرفته‌اند.

ریموت فابریک و غیر فابریک

ریموت درب پارکینگ چیست

به ریموتی که متعلق به کمپانی تولید کننده دستگاه مرکزی درب است گفته می شود که به طور معمول مارک و برند تولیدکننده روی آن هک می شود. اما ریموت غیرفابریک به ریموتی گفته می شود که توسط یک دستگاه گیرنده به مدار فرمان جک درب متصل شده است.

ریموت فابریک به دلیل ظاهر همگون تر، امنیت و کیفیت بالا بهتر از انواع غیر فابریک است اما قیمت پایین تر ریموت های غیر فابریک دلیل اصلی انتخاب این نوع ریموت می باشد.

تنوع زیاد و امکان استفاده از یک ریموت برای چند سیستم از دیگر دلایل انتخاب ریموت های غیر فابریک هستند.

ریموت های فابریک یا اصلی و انواع غیر اصلی دارای برد یا فاصله ی استاندارد متفاوتی نیز می باشند.

برد انواع اصلی معمولاً بین ۵۰ تا ۶۰ متر است در صورتی که در برخی ریموت های غیر اصلی برد حتی به ۱۰۰ متر هم می رسد.

برخی ریموت های غیر اصلی مطمئن تر و غیر قابل کپی بوده و بسیاری از افراد ترجیح می دهند به جای ریموت های فابریک از انواع غیر فابریک استفاده کنند.

ریموت دیپ سوئیچ

این نوع از ریموت برای نوع خاصی از موتورها استفاده می شود مثل موتورهای ساید که قدرت بیشتری نسبت به موتورهای توبولار دارند و قطع به یقین این ریموت ها از نظر کارایی قدرت بیشتری دارد.

نسبت به ریموت های دیگر بیشتر استفاده می شود. نحوه ست کردن این نوع ریموت شباهتی بسیار با کد لرنینگ دارند با تفاوت به اینکه برای باز کردن درب ریموت باید همه پیچ های ریز با پیچ گوشتی باز شود و ۸ تا کلیک که روی ریموت است و این چند کلیک به ترتیت با رسیور موجود ست شود در واقع هر یک از این ۸ کلید با فعالیت رسیور حرکت می کند و برنامه می گیرد.

ریموت بلوتوثی

این نوع ریموت کمتر مورد استفاده قرار می گیرد و برای تنظیمات به رسیور و باز کردن درب نیاز ندارد.

فقط لازم است ریموت و موتور با ریموت خام در کنار هم مچ شود. نکته خیلی مهم ریموت ها ناسازگاری انواع متفاوت با یکدیگر است چرا که نحوه ست شدن آنها متفاوت است و میزان قدرت آنها نیز کاملا قابل تفکیک است.

بدیهی است که در بازار هم ریموت فاب و غیر فاب وجود دارد و شباهت بسیاری با یکدیگر دارند و یک سری افراد سودجو ریموت های فیک را با قیمت ارزان در اختیار مردم قرار میدهند که بعد از مدت کوتاهی کارایی خود را از دست می دهد.

در بسیاری موارد اصلا با رسیور ست نمی شود بنابراین برای دریافت ریموت های فابریک فروشگاه رودبارانی می توانید انتخاب مناسبی داشته باشید.و با تعویض نوع ریموت قطعا باید رسیور اصلی آن نیز تغییر کند و به طبع همه ریموت های موجود باید تعویض گردد. پس یک انتخاب مناسب می تواند به شما احساس امنیت خاطر را نیز فراهم کند.

ریموت فابریک بهتر است یا ریموت غیر فابریک؟

قطعا ریموت فابریک به دلیل امنیت بالاتر ، کیفیت بالا و ظاهر همگون تر به بقیه سیستم ها دارد، اما همیشه شرایط به گونه ای نیست که ریموت فابریک را به غیر فابریک ترجیح داد.

معمولا علت اصلی برتری ریموت غیر فابریک به ریموت فابریک ، قیمت بسیار مناسب ریموتهای غیر اصلی و قیمت گزاف ریموت اصلی می باشد.

اما علتهای دیگری نیز هم وجود دارد ، تنوع زیاد ، امکان استفاده این ریموت برای چند سیستم.دیگر و امکان استفاده از ریموتهای غیر قابل کپی و مطمئن تر و…

مزایای استفاده از ریموت کنترل هوشمند درب پارکینگ

۱. قابلیت نصب بر روی اتومبیل‌تان که موجب می‌شود همیشه در دسترس باشد

۲. سهولت در کنترل باز و بسته شدن درب پارکینگ تنها با یک بار نور بالا زدن

۳. عدم نگرانی بابت جا گذاشتن ریموت، گم شدن و یا به سرقت رفتن آن

۴. فرآیندی ساده در نصب بر روی اتومبیل و استفاده از آن

۵. امکان انتقال آن از یک خودرو، به خودرویی دیگر

۶. دارا بودن برد بالا نسبت به اکثر انواع ریموت‌های معمولی

۷. دارای دفترچه‌ی راهنما برای نصب و استفاده که در صورت لزوم می‌توانید به آن مراجعه کنید

۸. قابل نصب بر روی انواع وسایل نقلیه و خودروهای شخصی

مچ کردن ریموت چیست؟

مچ کردن ریموت و یا لرن کردن ریموت به عملی گفته می شود که طی آن ریموت خام را روی.مدار اصلی یا رسیور اضافه شونده معرفی می کنیم.

آیا همه ریموتها با هم سازگارند؟

به طور قطع خیر ، همه ریموتها با هم سازگار نیستند بهتر است که برای مطمئن بودن از مچ شدن ریموتتان به تابلو درب اتوماتیک از ریموت فابریک استفاده کنید.و یا اگر از ریموتهای غیر فابریک استفاده نموده اید ، دقیقا همان مدل را تهیه نمایید.

فرکانس و نوع کدهی هر ریموت متفاوت می باشد و امکان مچ نشدن ریموت ها به یکدیگر زیاد می باشد.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.