رگلاژ درب ضد سرقت

رگلاژ درب ضد سرقت

نحوه رگلاژ کردن درب ضد سرقت

رگلاژ درب ضد سرقت, به این صورت انجام می شود که با تنظیم ارتفاع و رفع مشکلات در قسمت لولاها و ایجاد یک تنش و توازن مستقیم در قطعات چندگانه درب ضد سرقت عملیات رگلاژ صورت میگیرد.

یکی از بزرگترین دغدغه های زندگی امروزه وجود یک محیط زندگی امن برای حفظ آرامش می باشد و افراد حاضرند برای داشتن آن از ابزار های مختلف استفاده  کنند.

درب ضد سرقت نیز یکی از مواردی است که امروزه استفاده از آن در ساختمان ها رونق یافته است ، زیرا امنیت بالا و همچنین زیبایی ظاهری باعث شده تا به یک امر حیاتی تبدیل شود.

این نوع درب ها پس از مدتی استفاده و بنا به دلایل متعددی دچار مشکلاتی میشوند که نیاز به تعمیر درب ضد سرقت احساس میشود و چون درب های ضد سرقت دارای پیچیدگی های منحصر به فردی هستند،تعمیر و رگلاژ آن نیاز به تخصص داشته و افراد با تجربه با ابزار مخصوص این کار را انجام می دهند.

از مهم ترین علت بسته نشدن درب ضد سرقت می توان خارج شدن درب از حالت رگلاژ باشد.

رگلاژ درب ضد سرقت

رگلاژ درب ضد سرقت

نحوه تنظیم و رگلاژ درب ضد سرقت

رگلاژ درب ضد سرقت

مهمترین قسمت در درب های ضد سرقت که رگلاژ کردن به آن بستگی دارد لولا می باشد، اساس درب ضد سرقت در وجود آن است که لنگه را در چهارچوب محکم نگه می دارد.

تعمیرکار درب ضد سرقت به خوبی می داند که چه تعداد لولا و در چه فاصله هایی نیاز است تا رگلاژ این دربها تحقق یابد. البته لازم به ذکر است که رگلاژ زمانی به خوبی اتفاق می افتد که تمامی قطعات به خوبی تنظیم شده باشد.

مشکلاتی که در خارج شدن از رگلاژ درب ضد سرقت ایجاد می شود زیاد است.که مهم ترین آن گیر در باز و بسته شدن می باشد ، که علاوه بر کاهش کارایی درب ضد سرقت موجب سلب آرامش نیز می شود.

برای رگلاژ درب ضد سرقت تعمیرکار باید تمامی قطعات اعم از یراق آلات و لولا را چک کرده.و در صورت نیاز لولای کمکی اضافه کند و یا از واشر مخصوص برای بالا بردن لنگه استفاده کند.

درب ضد سرقت چینی که دارای رگلاژ دشواری هستند با این نکات قابل اجرا نمی باشد.و لازمه که تعمیرکار درب ضد سرقت یک نیروی جوشکار نیز همراه خود داشته باشد تا در صورت نیاز لولاها را جا به جا کند.

رفع صدای درب ضد سرقت با رگلاژ درست و اصولی برطرف می شود.و نیازی نیست که نگران باشید، تنها کافی است تا تعمیرکار تمامی نکات مربوط به تعمیر درب ضد سرقت را رعایت کند.

تعویض قفل درب ضد سرقت

مهمترین بخش درب ضد سرقت قفل آن می باشد که به کار بردن آن مانع از ورود بیگانگان.و سارقان به داخل ساختمان می شود.

قفل این درب ها بعد از مدتی استفاده خراب می شود.و نیاز به یک تعمیر کار ماهر برای تعویض قفل و جایگزینی قفل کاله به جای قفل اصلی دارد.

قفل ضد سرقت کاله بهترین قفل موجود در بازار که تمامی استانداردهای لازمه را دارا می باشد.و در کشور ترکیه تولید و وارد کشور می شود.

مهمترین قسمت قفل این دربها مغزی آن است که برای تعویض مغزی قفل باید قسمت های مثل شب بند.و کاسه رزت از قفل باز شود و پوکی ها از آن خارج شود.

نحوه تعویض مغزی قفل درب ضدسرقت

برای توضیح این بخش اجازه دهید ابتدا با مغزی درب های ضد سرقت آشنا شویم، به طور کلی در قفل درب ضد سرقت دو مغزی به کار می رود.که بخش بالا را شب بند و بخش پایینی را با مغزی ساده معرفی می کنند.

برای تعویض مغزی قفل درب ضد سرقت  در قسمت شب بند، ابتدا پیچ ها را باز کرده و پوکی همراه با کاسه رزت را خارج می کنیم.سپس رزت را از قسمت پشت درب ضد سرقت خارج کرده و به قسمت مغزی قفل می رسیم.

پس از خارج کردن رزت ، پیچ مغزی که بر روی قفل ضدسرقت وصل شده است را باز کرده و مغزی قفل ضدسرقت را خارج میکنیم.

باید دقت کنید که در قسمت شب بند ، مغزی از داخل خارج می شود.پس برای تعویض مغزی درب ، ابتدا کاسه و پوکی را در داخل قفل ضدسرقت انداخته و پس از انداختن رزت پیچ ها را می بندیم ، برای قرار گیری دقیق مغزی باید دقت لازم صورت گیرد.

در مغزی پایین نیز عملیات تعویض به شکل بالا انجام میشود و تنها تفاوت آن این است که در تعویض مغزی قفل بالا ، کاسه و پوکی باهم بسته میشد.اما در مغزی پایین ، کاسه به تنهایی و رزت با پوکی از پشت بسته میشود.

با توجه به نکاتی که در این بخش ذکر کردیم باید دقت کنید که تعویض قفل درب ضدسرقت.و تعویض مغزی قفل ضدسرقت نیاز به دقت و تخصص بالایی دارد.

ودر آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


خرید قفل درب ضد سرقت , خرید قفل درب ضد سرقت در لواسان , فروش قفل درب ضد سرقت در لواسان , قیمت خرید قفل درب ضد سرقت , قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی , خرید قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی , قیمت خرید قفل درب ضد سرقت , قیمت قفل درب ضد سرقت , قیمت قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی , قفل درب ضد سرقت برقی , قفل درب ضد سرقت چینی

4 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.