روغن کاری کرکره برقی چگونه است

روغن کاری کرکره برقی چگونه است

 روغن کاری جک درب پارکینگ 

روغن کاری کرکره برقی چگونه است, در دنیای پیشرفته امروز، باز کردن درب پارکینگ خانه برای ورود ماشین یک کار وقت گیر و کسل‌کننده در طول روز است.

استفاده از تکنولوژی در ساخت درب‌های پارکینگ توانسته کمک شایانی به بشر داشته باشد. انواع مختلفی از درب‌های پارکینگ طراحی و تولید شده است که تمامی آن‌ها هر چند وقت یک بار نیاز به تعمیر و سرویس دهی دارند.

نحوه روغن کاری جک درب پارکینگ موجب می‌شود تا با سرویس نمودن آن توسط متخصصین متبحر، طول عمر استفاده را افزایش دهید.

روغن کاری کرکره برقی چگونه است

 

تراز کردن کرکره برقی

تراز نبودن درب کرکره برقی شما باعث اضافه شدن فشار اضافی بر روی کرکره اتوماتیک شما باعث میشود چون کرکره برقی هنگام باز شدن نمی تواند وزن یکسانی را روی فنر و جک های کرکره برقی تقسیم کند.

ادامه پیدا کردن این مشکل باعث می شود تا به مرور زمان موتور کرکره برقی خراب شده نیاز به تعمیر اساسی پیدا کند. با تراز کردن کرکره برقی پارکینگ خود بر اساس پارامترهای وزنی مناسب، فشار حاصل از باز و بسته شدن کرکره برقی بر روی موتور را به حداقل برسانید.

مطمئنا واگذاری نصب کرکره برقی به نصاب حرفه ای کرکره برقی یکی از بهترین روش ها، برای جلوگیری از خرابی موتور کرکره برقی و متحمل شدن هزینه های تعمیر کرکره برقی است.

برای خرید و نصب کرکره برقی و همچنین اطلاع از قیمت کرکره برقی با ما تماس بگیرید.

خوب است بدانید که اگر کرکره برقی شما درست تراز نشود هنگام قطع برق که باید بصورت دستی کار باز و بسته شدن آن انجام شود شما دچار مشکل خواهید شد.

حال اگر کرکره برقی پارکینگ شما درست تراز شده باشد شما میتوانید به درستی و درنهایت تعادل و با استفاده از انرژی کمتری کرکره برقی را باز و بسته کنید.

نگهداری از کرکره برقی

همه ی ما میدانیم تعمیر درب پروسه ای زمان بر و اغلب دربردارنده ی هزینه میباشد. علاوه بر این، خرابی درب برقی به عنوان درب ورودی یک ساختمان میتواند امنیت و آسایش کاربران خود را سلب کند. به همین علت تا حد ممکن نباید اجازه دهیم که کرکره برقی به مرحله ی تعمیر برسد. بهترین اقدام برای این کار، نگهداری از کرکره اتوماتیک میباشد.

نگهداری صحیح از کرکره برقی و رعایت نکات ریز و به ظاهر بی اهمیت میتواند به شما کمک کند تا از درب کرکره خود تا مدت ها بدون خرابی و خطا استفاده کنید. مراقبت و نگهداری از کرکره برقی نیازی به صرف هزینه یا دانش خاصی ندارد و نیازی نیست تکنسین های درب اتوماتیک این کار را انجام دهند.

نکته ای که درمورد نگهداری از درب اتوماتیک کرکره ای باید به آن توجه ویژه ای داشته باشید این است که در طول پاییز و زمستان با توجه و تغییر فصل و سرد شدن هوا، موتور، جک و فنر کرکره برقی سخت تر از بهار و تابستان کار میکنند. لذا رعایت اصول نگهداری از کرکره برقی نیز در فصل های سرد اهمیت خود را بیشتر نشان میدهند.

یخ زدن کرکره برقی

یکی از دلایل اصلی خراب شدن و از کار افتادن انواع کرکره برقی در زمستان، یخ زدن کرکره برقی می باشد. برای جلوگییری از یخ زدن کرکره برقی هر روز مقداری آب جوش را با دستمال از بالا تا پایین تیغه ها بکشید تا از یخ زدن تیغه های کرکره برقی جلوگیری نمایید، همچنین با خریداری حسگر های دمای کرکره برقی میتوانید از یخ زدن آن ها در فصل های سرد زمستانی جلوگیری نمایید.

نکات لازم در نگه داری کرکره برقی

 

تعمیر به موقع و جایگزین کردن قطعات

کرکره های آلومینیومی دارای استحکام و قدرت بالایی هستند و می توانند سال ها روی هم بلغزند و بدون آسیب بالا و پایین شوند. اما گاهی ممکن است بر اثر سایش و استهلاک ریل ها و یا سایر قطعات دچار مشکل شوند.

بهتر است قطعه آسیب در اسرع وقت تعوض شود تا سایر قسمت های کرکره را نیز دچار مشکل نکند. برای انجام این مورد می توانید با یک تعمیر کار کرکره برقی تماس بگیرید.

پیگیری این تعمیرات بسیار اهمیت دارد.

انجام به موقع روغن کاری کرکره برقی

اکثرا کرکره برقی ها نیاز به روغن کاری ندارند. اما در برخی موارد توصیه می شود موتور و درب کرکره روغن کاری شود این کار به منظور پیشگیری از خرابی کرکره برقی در فصول سرد سال است. بلبرینگ ها فنر و لولا قسمت های اصلی هستند. که نیاز به روغن کاری دارند و انجام این کار برای سایر قسمت ها ضروری نیست.

گریس و روغن مناسب روغن کاری کرکره برقی

برخی از روغن‌های سنگین می‌توانند روغن‌های دیگر را شستشو دهند و از بین ببرند. وجود یک سری از روغن‌ها در لولاها و فنرها ضروری است و نباید تخلیه شوند. همچنین در دراز مدت موجب خشک شدن غلتک‌های کرکره برقی می‌شوند و آسیب بیشتری وارد می‌کنند.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.