رایج ترین مشکلات درب های ضد سرقت

رایج ترین مشکلات درب های ضد سرقت

مشکلات درب های ضد سرقت

رایج ترین مشکلات درب های ضد سرقت, خارج شدن رگلاژ و خرابی مغزی قفل از جمله رایج ترین مشکلات دربهای ضد سرقت می باشد. هر چند که می توان خرابی لولا را نیز از دیگر مشکلات دربهای ضد سرقت دانست.

درب های ضد سرقت از جمله درهای امنیتی هستند که با توجه به مدل آنها برای به کارگیری باید یک سری نکات فنی را رعایت نمود؛ زیرا  گاهی اوقات مشکلات درب های ضد سرقت استفاده از آنها را با نگرانی هایی همراه می سازد.

مثلا صدای جیر جیر درب، گرفتگی لولا، شکستگی لولا و خرابی های رگلاژ، شل شدگی دستگیره و گیرکردن مغزی قفل و بسیاری مشکلات دیگر می تواند استفاده از این درب های مدرن را به حضور یک تعمیرکار ماهر درب های ضد سرقت نیازمند کند.

پس بهتر است رایج ترین مشکلات دربهای ضد سرقت را بشناسید تا بتوانید استفاده بهتری از چنین درب های امنیتی داشته باشید.

رایج ترین مشکلات درب های ضد سرقت

مهمترین مشکلات دربهای ضد سرقت

رایج ترین مشکلات درب های ضد سرقت

اگر چه درب های ضد سرقت همانند دیگر درب های ورودی و خروجی ساختمان ممکن است دارای مشکلاتی از قبیل:

1-خارج شدن رگلاژ

2-خرابی لولا

3-مشکلات در مغزی قفل

4-خرابی یراق آلات

5-افتادگی در بر روی چهارچوب

6-صدا دادن درب در زمان باز و بسته شدن

اما چون این درب های مدرن دارای ساختار پیچیده ای هستند، بدون شک از قطعات مجهزتر و پیشرفته تری تشکیل شده اند؛ پس در هنگام به وجود آمدن مشکل در درب های ضد سرقت بهتر است تعمیر آن را به یک تعمیرکار ماهر در زمینه تعمیر درب ضد سرقت بسپارید تا از صدمه زدن به دیگر قسمت های درب در امان بمانید و با کمترین هزینه مشکل چنین درب هایی را حل کنید.

تعمیر مشکلات دربهای ضد سرقت

رایج ترین مشکلات درب های ضد سرقت

امروزه درب های ضد سرقت علاوه بر نمونه های ایرانی در نمونه های دیگری مانند درب ضد سرقت چینی، درب ضد سرقت ترکی و… موجود هستند که هر کدام ساخته شده از قطعات و پیچ های مختلفی می باشند.

بنابراین برای تعویض و تعمیر قطعات درب های ضد سرقت باید ابزار آلات مناسب و دانش کافی برای  تعمیر این درب ها به کار گرفت. پس بدون شک هر شخص عادی نمی تواند به راحتی مشکلات دربهای ضد سرقت را برطرف نماید؛ زیرا گاهی اوقات تعمیر نادرست باعث به وجود آمدن مشکلات در قسمت های دیگر این درب می شود که این می تواند صاحب درب را با هزینه های زیادی مواجه کند.

مهمترین خرابی درب های ضد سرقت

شایع ترین مشکلات دربهای ضد سرقت صدای جیر جیر یا همان ایجاد سر و صدا در حین باز و بسته شدن درب می باشد که در چنین حالتی ممکن است مشکل به سادگی با کمی روغن کاری برطرف شود.

اما گاهی اوقات این مشکل به دلیل افتادگی درب بر روی چهار چوب یا همان خرابی رگلاژ و لولا باشد که در چنین صورتی لازم است تا به طور کامل درب از لولا خارج شده و عملکرد لولاها مورد بررسی قرار بگیرد و یا اینکه مقداری از کناره های درب به شکل تراشه چوب گرفته شود تا در به راحتی باز و بسته شود.

البته در بعضی مواقع قرار دادن واشرهای فلزی در زیر لولاهای درب می تواند تماس نامناسب درب و چارچوب را از بین ببرد.

البته اگر این کار در کارایی درب ضد سرقت اختلالی را به وجود نیاورد و باعث شکسته شدن لولا نگردد.

خدمات یک تعمیر کار درب های ضد سرقت

چنانچه در درب های ضد سرقت خود مشکلاتی از قبیل شکستن لولا، خروج از رگلاژ، ایجاد صداهای نامناسب در قفل و لولا، خرابی دستگیره و یا ایرادهایی در قفل، شل شدگی زبانه قفل و باز شدن یکباره درب و مشکلاتی دیگری مشاهده کردید در اسرع وقت با تعمیرکاران ماهر  و با تجربه یک مرکز تعمیر درب های ضد سرقت تماس بگیرید تا در اسرع وقت با حضور در محل و تعویض و یا تعمیر قطعاتی از درب، مشکلات شما را برطرف نمایند.

رایج ترین مشکلات درب های امنیتی

امروزه متاسفانه برخی از درب های ضد سرقت تنها از زیبایی ظاهری برخوردار هستند و قطعا در ساخت آنها لوازمات اورجینال و با کیفیتی به کار نرفته است که همین موضوع می تواند مالکین درب های ضد سرقت را با مشکلاتی رو به رو سازد که رایج ترین آنها عدم سهولت قفل شدن مغزی و حرکت میلگردها در چهارچوب درب می باشد که همین امر می تواند امنیت درب های ضد سرقت را پایین آورد و کارایی آنها را همانند یک درب ساده قرار دهد.

پس لازم است در بروز کوچکترین مشکل به وجود آمده در درب های ضد سرعت سریعا نسبت به تعمیر آن اقدام نمایید؛ زیرا خرابی یک قسمت از در می تواند خاصیت ضد سرقت بودن آن را از بین ببرد و شما تنها نمایی از درب ضد سرقت را داشته باشید.

ودر آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


خرید قفل درب ضد سرقت , خرید قفل درب ضد سرقت در لواسان , فروش قفل درب ضد سرقت در لواسان , قیمت خرید قفل درب ضد سرقت , قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی , خرید قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی , قیمت خرید قفل درب ضد سرقت , قیمت قفل درب ضد سرقت , قیمت قفل درب ضد سرقت اثر انگشتی , قفل درب ضد سرقت برقی , قفل درب ضد سرقت چینی
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.