جلوگیری از سرقت ضبط ماشین

جلوگیری از سرقت ضبط ماشین

راه های جلوگیری از سرقت سیستم صوتی ماشین

اهمیت سیستم صوتی 

جلوگیری از سرقت ضبط ماشین,امروزه خودروهای جدید حتی آنهایی که از قیمت بالایی برخوردار نیستند نیز از سیستم صوتی خوبی برخوردارند.

افزایش تقاضای مشتریان سازنده های خودرو را مجبور به ارتقای سطح این قطعه کرد. سیستم صوتی خودرو برای برخی از مردم از اهمیت بالایی برخوردار است به طوری که برای آن هزینه های  هنگفتی میکنند تا بهترین صدا را از آن بشنوند. حرفه ای ها به گونه ای روی سیستم کار میکنند که گویی  جمعی از نوابغ الکترونیک درو هم جمع شده اند.

جلوگیری از سرقت ضبط ماشین

اسپیکر

در ادبیات مربوط به سیستم‌های صوتی، اسپیکر همان باند یا بلندگو می باشد. قطعه‌ای بزرگ که وظیفه‌ی اصلی پخش صدای خروجی توسط هدیونیت را به عهده دارد.

کارشناسان این قسمت تمام تلاش خود را برای به دست آوردن بیشترین کیفیت و در بعضی مواقع بلندترین صدای ممکن را می کنند . پیش از آنکه بخواهیم از انواع باند خودرو صحبت کنیم، نیاز است که اسپیکر را بهتر و بیشتر بشناسیم. اسپیکرها به دو دسته‌ی اصلی کواکسیال و کامپونت تقسیم میشوند.

مهم‌ترین و پراستفاده‌ترین نوع بلندگوها، این دو مورد هستند.

کار سارقان را سخت کنید

یکی از ساده‌ترین اقدامات موثر جهت پیشگیری از سرقت، نصب دزدگیرهای هوشمند نسل جدید می باشد.

این اقدام سبب میشود، پیش از سرقت سارق، مالک به خودرو برسد و جلوی سرقت را بگیرد.

میتوان به این نتیجه رسید که بیشتر سارقان به خودروهایی که دارای دزدگیر هستند کمتر نزدیک میشوند اما لزوما وجود دزدگیر خودرو شما را در امنیت کامل قرار نمیدهد.

از یک طرف خودروهایی مانند مزدا 3 دارای ضعف سرقتی می باشد ازین رو باید تدابیر امنیتی بیشتری روی آن اعمال کرد. همچنین این نکته حائز اهمیت است نباید به سیستم ایموبلایزر خودروهای داخلی یا مونتاژ اکتفا کرد.
در زمان سرقت از خودرو قطعاتی مانند ECU و باتری برای سارقان جذاب تر هستند، لذا در گام نخست تعبیه قفل کاپوت و ECU از مهم ترین اقدامات است. پس از آن درب صندوق و سایر درها را با قطعات افزایش استحکام، در برابر ضربه و خمش مقاوم کنید.

اگر مالک خودروی مجهز به رینگ اسپرت هستید، از قفل رینگ نیز برای رینگ‌ها استفاده کنید.

خودرو را در مکان‌های چراغ دار و روشن پارک کنید

همان‌طور که میدانید، اکثر دزدی‌ها از خودرو در شب اتفاق می‌افتد؛ زیرا در تاریکی دید خوبی برای افراد وجود ندارد و فرد سارق میتواند با خیال راحت هر آنچه می خواهد به سرقت ببرد. بهتر است که خودرو را در جایی پارک کنید که همواره مکان روشنی باشد تا میزان ریسک سارق افزایش پیدا کند.

 

خودرو را در کنار خروجی‌ها پارک نکنید

با قرار دادن خودرو‌ها در کنار خروجی‌ها، بهترین فرصت را برای سارقین مهیا میکنید تا در زمان کوتاهی، عملیات سرقت خودرو را انجام دهند.

یکی از راه های جلوگیری از سرقت خودرو را میتوان این موضوع گفت اتومبیلی که در پارکینگ است، سخت‌تر سرقت میشود؛ چون تراکم ماشین‌ها بیشتر بوده و سارق بدون جلب توجه نمیتواند این کار را انجام دهد، اما خروجی‌ها می‌تواند بهترین گزینه برای سرقت باشند.

برای امنیت خودرو هزینه کنید

با توجه به اینکه راه‌های دزدیده شدن ماشین زیاد است، باید راه های جلوگیری از دزدیده شدن ماشین هم افزایش پیدا کند.

بهتر است که امنیت خودرو را افزایش داد تا علاوه بر بالا بردن میزان ریسک دزدی، از پیگیری و رفت و آمد برای پیدا کردن خودرو هم جلوگیری کرد.

ابزارهای گوناگونی طراحی شد تا در این امر مالکین خودرو را یاری کند.

انواع دزدگیرها، قفل‌های پیشرفته و شیشه‌های با کیفیت

اینها روش‌های خوبی برای جلوگیری از سرقت خودرو میباشند. همچنین اتومبیل‌هایی با قیمت‌های بالاتر از ردیاب برای خودرو استفاده میکنند که یکی از جدیدترین دزدگیرها محسوب میشوند. این دزدگیر برای اکثر خودروها قابل نصب بوده و میتوان یکی از بهترین راه های جلوگیری از سرقت خودرو را افزایش امنیت خودرو دانست.

مطمئن شوید که درب‌های خودرو قفل شده‌است

خیلی وقت‌ها با توجه به اینکه ماشین را پارک میکنید و عجله برای کار اداری یا رفتن به محل کار خود دارید، فراموش میکنید که درب اتومبیل را قفل کنید.

این یکی از روش‌های ساده برای سرقت خودرو است، پس دقت کنید که قفل کردن درب خودرو یکی از مهم‌ترین راه های جلوگیری از دزدیده شدن ماشین است.

از کیفیت دزدگیر خود مطئن شوید

به طور حتم دزدگیرها یکی از مناسب‌ترین ابزارهای خودرو هستند. نکته مهم این است که دزدگیری را انتخاب کنید که علاوه بر کیفیت بالا، امنیت خودرو شما را هم تضمین کند.

دزدگیر ماهواره‌ای بهترین نمونه از دزدگیرها و راه های جلوگیری از سرقت ماشین است.
با پیشرفت صنعت خودرو سازی و لوازم امنیتی، دزدگیرهایی طراحی و تولید شده‌اند که در صورت سرقت خودرو می‌توان با پیامک خودرو را خاموش کرد و با پلیس تماس گرفت.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.