تکثیر ریموت

تکثیر ریموت

ریموت کنترل چیست؟

تکثیر ریموت, ما در امداد کلید لواسان رودبارانی اقدام به فروش و اجرای سیستم دزدگیر و دوربین مداربسته.در اقصی نقاط ایران می‌نماییم،همچنین تیم های نصب حرفه ای در تهران و لواسان داریم.

ریموت کنترل یا کنترل از راه دور ابزاریست که میتواند از راه دور، فرمانی را به گیرنده ارسال کند.تا درب را باز یا بسته کند. که این درب ها میتوانند لولایی یا کرکره ای باشند. این وسیله زمانی اهمیت بالایی پیدا میکند.که فردی سالمند یا کم توان بخواهد برای باز کردن درب، از ماشین پیاده شده و درب را باز کند. اما با کمک ریموت کنترل های هوشمند این کار به راحتی و از راه دور انجام می شود.

نمی شود فاصله دقیقی برای میدان آنتن دهی ریموت ها مشخص کرد، این موضوع بستگی به برد مدار فرمان آن و آنتن استفاده شده دارد. که معمولا تا برد 10 متری کار می کنند، اما این فاصله میتواند تا 50 متر هم افزایش داشته باشد.

تکثیر ریموت

تکثیر ریموت

کد دادن به ریموت درب پارکینگ

تکثیر ریموت

بعد از خام کردن ریموت کپی کننده لازم است تا ریموت قدیمی را برروی ریموت جدید (ریموت کپی کننده) ست کنیم.

برای این کار لازم است تا دکمه‌ها را متناظر با یکدیگر کپی کنیم. در ابتدا دکمه باز را بر روی ریموت قدیمی نگه می‌داریم و سپس دکمه متناظر آن را بر روی ریموت جدید (کپی کننده) نگه می‌داریم، بعد از زدن چند چشمک در ریموت جدید متوجه می‌شویم که کد کپی شده است. این کار را برای تمام دکمه‌ها انجام می‌دهیم.

بازگرداندن کد ریموت پاک شده 

تکثیر ریموت

دکمه اصلی و دکمه فرعی از ریموت را نگه می‌داریم تا LED برای چند بار چشمک بزند. دراین صورت کد قبلی ریموت بازیابی می‌شود.

نحوه خام کردن ریموت پارکینگ

برای خام کردن ریموت پارکینگ، باید اطلاعات و کد قبلی روی آن را پاک کنید تا ریموت برای کپی کردن آماده شود. اگر در حین کپی کردن ریموت درب پارکینگ نیز دچار خطا شدید، نیاز است که بتوانید اطلاعات اشتباه را از روی آن پاک کنید.

خام کردن ریموت درب پارکینگ در سه مرحله کوتاه انجام می‌شود:

کلید خاموش و روشن که در ریموت‌ها با نام A و B یا 1و2 نیز  شناخته می‌شود، را برای چند ثانیه هم زمان با هم نگه دارید.

منتظر بمانید تا چراغ ریموت چشمک زن شود. در این مرحله، ریموت خام شده است.

برای این که از خام شدن ریموت پارکینگ اطمینان حاصل کنید، دکمه‌های آن را فشار دهید. مشاهده خواهید کرد که چراغ ریموت دیگر روشن نخواهد شد. این یعنی می‌توانید اطلاعات جدیدی روی آن کپی کنید.

اگر به هر دلیلی از خام کردن ریموت پارکینگ پشیمان شدید و یا اطلاعات روی ریموت به طور اتفاقی پاک شد، با نگه داشتن دکمه C و D و یا 3و4، می‌توانید اطلاعات پاک شده را بازیابی کنید و ریموت درب را به حالت قبلی باز گردانید.

در غیر این صورت، طبق فرآیندی که در ادامه توضیح داده می‌شود به کپی کردن ریموت درب پارکینگ ادامه دهید.

مرحله اول تعیین فرکانس ریموت جدید برای تعریف و کپی ریموت نیاز به دانستن فرکانس یا طول موجی است که روی ریموت اصلی فعال است.

در صورت داشتن دستگاه فرکانس یاب می توانید برای اطلاع از دانستن طول موج ریموت اصلی را روی دستگاه قرار دهید و یکی از دکمه های ریموت را فشار دهید تا طول موج روی صفحه نمایشگر فرکانس یاب نمایش داده شود.

در صورت عدم دسترسی یه دستگاه فرکانس یاب می توانید با باز کردن ریموت و خواندن عدد کریستال ریموت طول موج کارکرد ریموت را متوجه شوید .

مراحل خام کردن ریموت کنترل    تکثیر ریموت

دکمه قفل و باز ریموت (دو دکمه بزرگ A و B ریموت) را همزمان فشار دهید و بعد از چند ثانیه ریموت ۳ بار چشمک متوالی میزند.

سپس همانطور که دکمه A را ثابت نگه داشتید، دکمهB را رها کرده (همچنان دکمه A پایین نگه داشته شده باشد)، سپس چندین بار دکمه A را پشت سر هم فشار دهید، حال چراغ ریموت شما متوالی در حال چشمک زدن است.

در مرحله آخر دکمه A را نیز رها کنید.

مرحله تعریف و کددهی به ریموت کپی

قرار دادن ریموت اصلی و ریموت آماده شده رو به روی هم هرکدام از دکمه های مشابه هر دو ریموت ( به عنوان مثال دکمه قفل) را به مدت ۵ تا ۱۰ ثانیه همزمان فشار دهید تا چراغ ریموت Duplicator سه بار سریع، سپس سه بار آهسته چشمک زده و در نهایت به صورت ثابت روشن شود.

بعد از این مرحله در صورتی که کلید ریموت شما کد گرفته باشد، باید با فشار دادن همان دکمه ریموت، چراغ ریموت شما با روشن دادن کلید کپی شده به صورت ثابت روشن بماند. این مرحله را برای همه کلیدهای دو ریموت تک به تک انجام دهید، تا همه دکمه های ریموت کپی شده بعد از فشردن به حالت روشن زن برگردند.

خام کردن ریموت

به دلیل تعبیه شدن آنتن گیرنده برخی از ریموت ها در پشت، در صورتی که ریموت شما از روبرو کد نگرفت، ریموت ها را پشت به پشت قرار داده و مرحله را دوباره انجام دهید.

نتیجه گیری 

برای کپی کردن ریموت جدید از روی ریموت اصلی نیاز به خرید ریموت های بلوتوثی یا یونیورسال دارید زیرا چنین ریموت هایی قابلیت کپی شوندگی را دارند و برای ریموت های فابریک دستگاه ها که توسط شرکت سازنده گیرنده ها و مخصوص گیرنده ها و مخصوص دستگاه خودشان ارائه می شود، قابل اجرا نمی باشد.

شما می توانید جهت اطلاعات بیشتر با کارشناسان امداد کلید لواسان رودبارانی در تمام نقاط تهران تماس حاصل فرمایید و از آن ها راهنمایی بخواهید.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.