توصیه کلیدسازان هنگام جاگذاشتن کلید

توصیه کلیدسازان هنگام جاگذاشتن کلید

توصیه متخصصان کلید سازی در هنگام جا گذاشتن کلید

توصیه کلیدسازان هنگام جاگذاشتن کلید, متاسفانه مردم روز به روز فراموشکار تر می شوند و وسایل مختلف خود را مانند کلید در مکان های دیگر جا می گذارند. کلید از ابزار های ضروری می باشد که جا گذاشتن و یا گم کردن آن باعث می شود شما ساعت ها پشت در بمانید .افرادی که نرم افزار های کلید سازی را در گوشی خود دارند به زودی و راحتی مشکلشان حل خواهد شد.

و افرادی که اعتقادی به کلید سازی آنلاین ندارند باید ساعت ها  به دنبال کلید ساز ثابت بگردند.

توصیه کلیدسازان هنگام جاگذاشتن کلید

عدم استفاده از ابزارهای نوک تیز

بسیاری از افراد خود را بسیار دانا می دانند و تصور می کنند که در تمام کارها مانند باز کردن قفل که در آن مهارتی ندارند نیز می توانند موفق شوند.

به همین دلیل از ابزارهای مختلف مانند ابزارهای نوک تیز و چاقو برای باز کردن درب استفاده می کنند. انجام این کار توسط یک فرد غیر متخصص سبب می شود تا قفل آسیب جدی ببیند و حتی اگر بتوانید با چاقو آن را باز کنید مغزی آن نیاز به تعویض دارد.

کمک گرفتن از کارت اعتباری

در حال حاضر اغلب درب های ساختمان از نوع درب ضد سرقت می باشد. اگر در پشت درب ضد سرقت مانده اید و کلید خود را جا گذاشته می توانید از کارت عابر بانک برای باز کردن درب کمک بگیرید .به شرط اینکه درب فقط بسته شده باشد و قفل نشده باشد. کارت عابر بانک را در بالای زبانه قفل قرار دهید و آن را به سرعت به پایین بکشید تا زبانه به عقب رفته و درب باز شود. اما اگر قبلا درب را قفل کرده باشید نمی توانید با عابر بانک آن را باز کنید بلکه باید کلید ساز به محل بیاورید.

استفاده از خدمات کلید سازی آنلاین

در دنیای امروز اغلب مشاغل از ظرفیت فضای مجازی و دنیای دیجیتال استفاده می کنند. شما می توانید اپلیکیشن مربوط به کلید سازی آنلاین را بر روی تلفن همراه هوشمند خود نصب کنید و بعد از ثبت نام و ورود در آن اقدام به پیدا کردن کلید سازی سیار کنید.

در مطالب گذشته به ویژگی های کلید ساز حرفه ای اشاره کردیم. می توانید با اطلاع از این ویژگی ها یکی از بهترین کلید سازها را انتخاب کنید.

چرا از قفل های سنتی استفاده نکنیم ؟

واقعیت این است که در حال حاضر استفاده از قفل های سنتی بسیار نا امن است و به دلایلی همچون جا گذاشتن کلید در مکان های دیگر می تواند شما را در دردسر بیندازد.

توصیه ما به شما عزیزان این است که از قفل دیجیتال یا همان قفل کارتی استفاده کنید. این قفل ها فاقد کلید هستند و می توانید به راحتی رمز آن را حفظ کرده و در مواقع مختلف از آن استفاده کنید. اگر میزان فراموشکاری شما به حدی است که نمی توانید یک کد چند رقمی حفظ کنید نگران نباشید !

قفل دیجیتال قابلیتی دارد که به وسیله آن می توانید از اثر انگشت خود برای ورود به محل استفاده کنید. در ادامه مطلب توصیه های متخصصان کلید سازی در خصوص استفاده از قفل دیجیتال را می خوانیم.

سیستم کی لس

جا گذاشتن کلید فقط مختص به خانه نیست بلکه شما می توانید سوئیچ خودرو را نیز جا بگذارید و مشکلات عدیده ای برای شما به وجود آید. اغلب از خودروهای خارجی از سیستمی به نام کی لس استفاده می کنند. این سیستم ها بر روی ماشین های مدرن و امروزی نصب می شود.که نقش مهمی در افزایش امنیت آن ایفا می کند. این سیستم قادر است تا با حذف کلید با انواع ریموت‌ های الکترونیکی عمل کند.
همان طور که می دانید اصلی‌ترین بخش قفل خودرو در حال حاضر سیستمی یکپارچه است که قادر می باشد.تا بین کامپیوتر مرکزی و سوئیچ خودرو ارتباط برقرار کند و آنها را به یکدیگر وصل کند.

اکنون با حذف سوئیچ و بدل کردن آن به نوعی فرستنده که فقط باید در ماشین قرار داشته باشد.تا ماشین روشن شود. این نوع از ماشین‌ها با داشتن یک دکمه استارت، به راحتی روشن می شوند.

اهمیت این سیستم کی لس این است که بسیاری از سارقان از غیاب ما در خانه یا.ماشین سوء استفاده می‌کنند .تا اقدام به سرقت ماشین روشن و یا خانه خالی کنند.
تصور کنید اگر خانه به صورت اتوماتیک در غیاب ما قفل شود و یا ماشین با نبودن ما خود بخود خاموش شود .و درب‌ های آن کاملا قفل شود چه؟ دقیقا همین مساله است که نصب سیستم کی لس یکی از مهم ترین توصیه های متخصصان کلید سازی می باشد. و افراد زیادی را ترغیب به نصب این سیستم بر روی ماشین و خانه می کنند. هنگامی که شما بیشتر از ده متر از سوژه مورد نظر ” خانه یا خودرو ” دور شوید عملیات قفل کردن انجام می شود.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

حجره اینترنتی: امداد کلید لواسان رودبارانی 

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.