تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک

انواع درب ضد سرقت لمینت در ایران

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک, نمی توان به یکباره به مقایسه درب های ضد سرقت ایرانی و ترک پرداخت ، قبل ازینکه به موضوع اصلی بپردازیم باید ببینیم چه نوع از درب های ضد سرقت اعم از لمینت و چوبی ومعمولی و …. در بازار ایران موجود است.

در بازار ایران سه نوع درب ضد سرقت ایرانی ، ترک ، چینی موجود است که از این میان درب های چینی به دلیل داشتن کیفیت پایین وهمچنین نداشتن قیمت مناسب؛ مورد توجه خریداران قرار نمیگیرد .

تا اینجا متوجه شدیم که از بین درب های ضد سرقت موجود در بازار ایران فقط درب ضد سرقت ترکیه و ایران است که ارزش خرید دارند که در ادامه همین مطلب به صورت کامل به بیان تفاوت های میان آن ها خواهیم پرداخت.

تفاوت های درب ضد سرقت ترکیه و ایران

برای مقایسه درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی باید بدانید که درب های ساخت کشور ایران با ترکیه تفاوت زیادی ندارند، اما می توان باز هم سخت گیرانه عمل کرد و تمام جزئیات را برای حاصل کردن اطمینان کامل بررسی نمود.

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک

تفاوت درب ضد سرقت ایرانی و ترک

اختلاف وزن درب های ساخت ترکیه و ایران

در مبحث مقایسه وزن این درب ها نمی توان مانور زیادی داد چرا که تفاوت میان وزن این دو بسیار ناچیز است. اما با مقایسه وزن درب ضد سرقت ساخت ترکیه و چین پی می بریم که وزن درب های ساخت چین چیزی در حدود یک دوم درب های ساخت ترکیه است.و این اختلاف کیفیت زیاد این دو را خاطر نشان می کند.

اختلاف ابعاد درب های ضد سرقت ترکیه و ایران

اختلاف در ابعاد را می توان یکی از جنبه هایی دانست که تا حدودی امکان دارد تا موضوع (مقایسه درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی) را در آن مورد.بررسی قرار داد. در نگاه اول می توان به اختلاف این دو درب پی برد که این اختلاف در ابعاد نشانه بی کیفیت بودن درب تولید داخل نیست بلکه به معنای تفاوت در استاندراد های مورد استفاده در ساخت این دو درب است. طبق این استاندارد درب های تولید داخل کمی از درب های ساخت  ترکیه کوچک هستند.

 مقایسه درب ضد سرقت ترک و ایرانی از نظر اندازه :

درب ضد سرقت ساخت کشور ترکیه: 220 *115 سانتی متر

ساخت کشور ایران: 210 * 105 سانتی متر

درب ضد سرقت لمینت

اکنون که مقایسه درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی به پایان رسید می خواهیم به بررسی تفاوت .درب ضد سرقت لمینت و درب های ضد سرقت معمولی بپردازیم که دانستن آن می تواند شما را به انتخاب درب ضد سرقت مناسب با معیار هایتان نزدیک تر کند.

این مدل از درب ضد سرقت با درب های ضد سرقت معمولی تفاوت چندانی ندارد و تفاوت عمده آن فقط در.بخش رنگ بندی است چرا که در درب های ضد سرقت لمینت تنوع رنگی بسیار زیاد است و قابلیت شخصی سازی در دسترس است.

جمع بندی

درب های ضد سرقت تولید داخل به علت نبود.نواسات قیمت ارز و پرداخت عوارض برای ورود به کشور از قیمت بسیار مناسبی برخوردارند که باعث ایجاد ارزش خرید در آن ها می شود.

به هر حال نمی توان کیفیت بالای درب ضد سرقت ترکیه را مد نظر نداشت. چرا که هر چقدر هم کیفیت ساخت درب ضد سرقت ایرانی بالا باشد، همچنان فقط یک کپی برداری از درب های ساخت ترکیه هستند و اگر انتظار صد در صدی از درب ضد سرقتی می خواهید بخرید دارید بدون شک باید کالای ساخت ترکیه را خریداری کنید. پس متوجه شدید که مقایسه درب ضد سرقت ترک و درب ضد سرقت ایرانی در نهایت به نظر شما بر می گردد، که چه محصولی را واقعا نیاز دارید و باید آن را خریداری کنید.

ودر آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.

تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی

2 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.