تعمیر انواع قفل

تعمیر انواع قفل

مهارت تعمیر قفل های درب اتوماتیک و خودروتعمیر انواع قفل

تعمیر انواع قفل, درب های اتوماتیک و ضد سرقت از جمله درب های بسیار رایج که به شمار می روند. علت محبوب شدن آن ها علاوه بر امنیت ، زیبایی است.

به این دلیل که از لحاظ ظاهری هم با ساختمان های مدرن امروزی هماهنگ هستند.

درب خودرو هم جزو از جمله درب هایی است که تعمیر قفل و ساخت کلید یدکی آن ها بر عهده کلیدساز است که باید به خوبی بتواند از عهده آن برآید.

تعمیر انواع قفل

تعمیر انواع قفل

مهارت ریموت کردن انواع درب تعمیر انواع قفل

برخی از افراد ترجیح می دهند که به دلیل سادگی در باز و بسته کردن درب، بجای استفاده از کلید، از ریموت و کنترل استفاده کنند. یک کلیدساز ماهر و حرفه ای باید قادر به ریموت کردن انواع درب باشد. کد دهی و کپی کردن ریموت هم از دیگر مهارت های مورد نیاز یک کلید ساز است که باید به آن مسلط باشد.

نصب قفل

همان گونه که اشاره کردیم، قفل ها انواع مختلفی دارند که نصب هر کدام از آن ها نیاز به مهارت و تخصص دارد. چنانچه کلید ساز بر اساس تجربه تبدیل به یک فرد ماهر شده باشد بدون شک می تواند به نصب انواع قفل بپردازد.

نکات موثر بر قیمت کلید سازی

ساختار قفل

هر چه ساختار و فناوری قفل پیچیده تر باشد و هک کردن آن سخت تر باشد بی شک از قیمت بالاتری برخوردار است.

برای مثال، افراد معمولی توانایی باز کردن قفل دیجیتالی که برای مکان های مختلف مانند منازل و فروشگاه ها استفاده می شود، را ندارند و باز کردن آن ها مهارت و دانش تخصصی می طلبد. در نتیجه، هزینه ساخت و تعمیر آن ها نیز از قفل های سنتی بیشتر است.

متریال

متریال به معنی آلیاژ و موادی است که قفل به وسیله آن ساخته می شود. قطعا هر چه متریال از کیفیت، دوام و مقاومت بالاتری برخوردار باشد تراشکاری و همچنین ساخت آن نیز مشکل تر خواهد بود. از میان تمامی متریالی که به منظور ساخت قفل و کلید استفاده می شود، چدن دارای سختی بالاتری است به همین خاطر قیمت آن هم بیشتر خواهد بود.

کلید سازی سیار یا ثابت تعمیر انواع قفل

باید توجه داشت که زمان مراجعه به کلید ساز در تعیین هزینه بسیار مهم است. به عنوان مثال چنانچه در نصف شب نیاز به تعمیرکار و کلید ساز پیدا کنید، قطع به یقین باید هزینه بیشتری نسبت به طول روز متحمل شوید.

بازار کار شغل کلید سازی تعمیر انواع قفل

شاید تصور کنید که به هنگام رکود اقتصادی که به طبع آن حجم تولیدات فوق العاده کاهش می یابد و میزان تجارت کم می شود، هیچ شغلی را نمی توان یافت که بتوان از آن به عنوان شغل پر در آمد نام برد.

در صورتی که واقعا چنین نیست و مشاغلی وجود دارند که مردم همیشه به آن ها برای گذران زندگی خود نیاز دارند. از جمله این مشاغل می توان به شغل کلیدسازی اشاره نمود زیرا در هر ساعتی از شبانه روز ممکن است که به کمک کلیدساز نیاز پیدا کنیم.

برای شروع این شغل به حدود 50 تا 60 میلیون سرمایه نیاز است. توجه داشته باشید که برای کار در سطح پیشرفته این شغل به سرمایه بیشتری نیاز است اما چنانچه فعالیت در این حوزه به ساخت کلیدهای معمولی و تعمیرات محدود شود، این میزان سرمایه کفایت می کند.

به این نکته توجه داشته باشید که همانطور که پیش تر گفته شد این شغل توانایی این را دارد که در دسته شغل های پر در آمد در حوزه خدمات جای بگیرد و این امر با متخصص شدن در این حرفه امکان پذیر است.

جمع بندی

در پایان باید گفت که شغل کلید سازی و قفل سازی در ایران جزء بهترین و مطرح ترین مشاغل آزاد محسوب می شود. امیدواریم که در سال های پیش رو، صنعت کلید و قفل صرفا از حالت خرید و کپی به حالت تولید برسد و بتوانیم در سطح جهانی با صنعت قفل و کلیدهای امنیتی رقابت کنیم.

ودر آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


 

تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی

کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی لواسانات, امداد کلید لواسان رودبارانی,  الو کلید لواسان , الو کلید , الوکلید

1 نظر

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.