تعمیرات درب ضد سرقت

تعمیرات درب ضد سرقت

تعمیرات درب ضد سرقت چگونه است؟

تعمیرات درب ضد سرقت,بعد از گذشت مدتی از خرید یک وسیله ممکن است دچار عیب و نقصی شود و نیاز به تعمیر داشته باشد.

یکی از موضوعات مهم بعد از خرید درب ضد سرقت تعمیرات و سرویس آن می باشد. اغلب تولیدکنندگان وسایل یک زمان مشخص برای سرویس های دوره ای اعلام می کنند.

همانطور که برای چک کردن خودرو و تعویض روغن گاهی نیاز است به تعمیرگاه سر بزنید. درب های ضد سرقت نیز، نیاز به سرویس دوره ای و تعمیر دارند.

درب ضد سرقت باید به صورت دوره ای سرویس شود و اگر نیاز بود تعمیر شود تا به مرور زمان دچار مشکل نشود.

رگلاژ کردن درب ضد سرقت

برای رگلاژ درب های ضد سرقت مهم ترین نکته لولای درب می باشد. در حقیقت عملکرد درست در رگلاژ درب اهمیت داشته و مقاومت آن مدنظر می باشد.

تنها در صورتی رگلاژ درب به شکلی صیحیح انجام می شود که تمام قطعات موجود در درب به طرز صحیحی تنظیم شده باشد.

گاهی با درب در زمان باز و بسته شدن، صدا می دهد. در واقع این صدای ناهنجار نشان دهنده گیر کردن درب است و نشان می دهد که کارایی درب کاهش یافته است.

در صورتی که با مشکلاتی نظیر صدای ناهنجار درب رو به رو شدید. حتما به سراغ تعمیرات درب ضد سرقت رفته و مشکل را برطرف کنید.

تعمیرات درب ضد سرقت

مراحل تعمیر درب

در زمان سرویس دوره ای درب ها یا تعمیرات درب ضد سرقت، تعمیرکار ابتدا لولای درب را مورد بررسی قرار می دهد. او برای اینکار از ابزارهای مخصوص استفاده می کند.

در صورتی که مشکل برطرف نشود، به سراغ روش بعدی رفته و یک لولا کمکی اضافه می کند.

با توجه به شرایط درب و تشخیص تعمیرکار، گاهی ممکن است او از واشرهای مخصوص جهت بالا بردن لنگه درب استفاده کند.

به اینکه توجه داشته باشید که اگر درب ضد سرقت شما از نوع چینی باشد نیاز است در کنار تعمیرکار، جوشکاری برای جابجای درب ها کمک بگیرید.

تعمیرات درب های ترکی و ایرانی به نسبت درب های چینی ساده تر بوده و نیازی به جوشکار برای جابجای لولا ندارند.

عیوب درب ها

توصیه می شود برای تعمیرات درب ضد سرقت از یک تعمیرکار که دانش و تجربه کافی دارد کمک بگیرید. در واقع تعمیرکار بر اساس دانش و توانایی خود تشخیص می دهد مشکل چیست و به رفع آن می پردازد.

 عیوب و مشکلات درب های ضد سرقت به شرح زیر می باشند

  • شکستگی لولا
  • مشکلاتی در مغزی قفل درب ضد سرقت
  • رگلاژ نبودن درب
  • کاهش کارایی دستگیر و قفل
  • نفوذ صدا

متاسفانه تولید کنندگان زیادی هستند که اصول و استانداردهای مشخص شده را رعایت نمی کنند و پس از مدت کوتاهی درب به مشکل خورده و دچار نقص می شود و شما نیاز به تعمیرات درب ضد سرقت پیدا می کنید.

در نتیجه باید در زمان خرید درب ضد سرقت دقت کرد و از فروشگاه و سایت های خرید کنید که ضمانت داشته و معتبر هستند.

افراد برای امنیت و آرامش خاطر از درب های ضد سرقت استفاده می کنند ،بنابراین باید از سالم بودن قفل آنها اطمینان کامل را داشته باشند.

به همین دلیل توصیه می شود زمان مراجعه تعمیرکار حتما از او بخواهید قفل درب هم چک کند. در واقع قفل مهم ترین قسمت درب بوده و امنیت به وسیله آن حاصل می شود. پس از چک کردن قفل درب غافل نشوید.

تعمیرکار بایستی پس رگلاژ و تعمیرات درب، قفل را چک کرده و در صورت وجود مشکل حتما آن را برطرف کند.

در صورتی که قصد خرید درب ضد سرقت دارید توصیه می شود از درب های مدرنی که مجهز به قفل اثر انگشت است استفاده کنید.با استفاده از این گونه درب ها دیگر با مشکلاتی نظیر خرابی مغزی رو به رو نمی شوید .

پیشگری از خرابی درب های ضد سرقت

بهتر است برای پیشگیری از نیاز به تعمیرات درب ضد سرقت و رگلاژ درب ها قفل و لولای آن را روغن کاری کرده و روکش درب را به صورت دوره ای با دستمال نمدار تمیز کرد.

رفع صدای درب ضد سرقت

برای رفع صدای درب ضد سرقت بایستی میخ لولای درب را روغن کاری کرد و در صورتی که مشکل برطرف نشد میخ را درآورده و آن را تمیز کنید.

ودر آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله لذت برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


 

تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی

کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی لواسانات, امداد کلید لواسان رودبارانی,  الو کلید لواسان , الو کلید , الوکلید

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.