بهترین مغزی برای انواع قفل ها

بهترین مغزی برای انواع قفل ها

بهترین و امن ترین مغزی برای انواع قفل ها

بهترین مغزی برای انواع قفل ها, ما در امداد کلید لواسان رودبارانی اقدام به فروش و اجرای سیستم دزدگیر و دوربین مداربسته.در اقصی نقاط ایران می‌نماییم،همچنین تیم های نصب حرفه ای در تهران و لواسان داریم.

بهترین راهکار برای اینکه اطمینان حاصل کنید آیا درب شما امنیت لازم را دارد.یا خیر این است که قفل های درب مطمئن را امتحان کنید.

در حال حاضر، قفل های مدرن با طراحی و مغزی های متفاوت در بازار وجود دارند که متناسب با نیاز ساختمان ها.قابل نصب برای درب های ورودی هستند. شما می توانید از انواع قفل های فیزیکی یا قفل های دیجیتالی و الکترونیکی استفاده کنید.

می‌دانیم که ساختار درب ضد سرقت دارای پیچیدگی‌هایی بوده و همینطور از اجزا و بخش‌های.مختلفی تشکیل شده است که هرکدام وظیفه‌ای را در قبال ایجاد عملکرد صحیح ایفا می‌کنند. اما آیا می‌دانید برای اینکه یک درب ضد سرقت با هر نوعی که هست، عملکرد مطلوبی.را ارائه سازد، نیازمند یک قفل و مغزی باکیفیت است؟

بهترین مغزی برای انواع قفل ها

مغزی و قفل به دلیل داشتن اهمیت بالا از آن دسته اجزاست که نیازمند انتخاب صحیح می‌باشد. همچنین تعمیر، نصب و یا تعویض آن باید به شکلی اصولی صورت بگیرد. در این مقاله از وبسایت مجموعه رودبارانی انداد کی لواسان به بررسی کامل قفل‌ و مغزی و یا سیلندر درب ضد سرقت خواهیم پرداخت.

تعمیر و یا تعویض قفل و مغزی درب ضد سرقت

بهترین مغزی برای انواع قفل ها

می‌توان نتیجه گرفت که یکی از مهم‌ترین اجزای تشکیل دهنده یک درب ضد سرقت قفل آن و همچنین مهم‌ترین.بخش یک قفل، مغزی و یا سیلندر آن می‌باشد. همچنین گفتیم که قفل‌ها به طور کلی انواعی دارند و در کشورهای گوناگونی نیز تولید می‌گردند.

از همین رو می‌توان گفت که هر قفل می‌تواند کیفیتی منحصر به فرد با نمونه خودش را دارا باشد.

پس با توجه به نوع قفل و کیفیت آن ممکن است بعد از مدتی استفاده به هر دلیلی مغزی قفل دچار خرابی شود و به طور کلی کارایی خود را از دست بدهد و یا حتی با قدیمی شدن مانند گذشته عمل نکند.

از همین رو اگر صدمه وارد شده به قفل قابل جبران باشد می‌توان آن‌ را تعمیر کرد، در غیر این صورت باید توسط فردی حرفه ای تعویض و با یک نمونه نو و قابل استفاده جایگزین گردد.

همچنین می‌تواند برای افزایش کارایی آن را با یک نمونه بهتر جایگزین نمود.

در رابطه با شخص مجرب نیز باید گفت، خارج سازی قفل از جایگاهش در ساختمان و روکوب درب ضد سرقت باید به شکلی اصولی صورت بگیرد تا به نقاط دیگر درب آسیبی وارد نشود. از همین رو شخصی حرفه ای مسئولیت خارج سازی، تعمیر، تعویض و جا زدن مجدد قفل را در ساختمان درب به عهده خواهد گرفت.

کیفیت مغزی قفل

بهترین مغزی برای انواع قفل ها

کیفیت مغزی قفل بسیار مهم است چون قسمت اصلی یک قفل از و نباید به راحتی شکسته شود همچنین، یک قفل با کیفیت معمولی و لولای در می‌تواند توسط سارقان برای دستکاری پین‌ها در مغز سارق استفاده شود. اما مغزهای با کیفیت را نمی توان با پین یا سیم باز کرد.

تقریباً همه درب های ساختمانی دارای مدل دستگیره و قفل هستند که برای درب ورودی آپارتمان ها، درب های حمام و سایر درب های فلزی به تعدادی قفل و مغزی قفل برای عملکرد صحیح قفل نیاز است.

سیلندرهای درب در سایزهای مختلف و با کلیدهای دندانه دار مختلف، کامپیوتری و .. معمولا بهترین متریال مورد استفاده برنج یا سرب می باشد.

مغزی قفل درب چوبی

درب ورودی چوبی جدید به دلیل ایمنی و استحکام بالا بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

امروزه اکثر واحدهای آپارتمانی مجهز به درب چوبی ضد سرقت می باشند. قفل های ضد سرقت درب به گونه ای ساخته شده اند که ممکن است یک قفل ساز حرفه ای نتواند هنگام گم شدن کلید آن را باز کند. هنگامی که قصد خرید یا اجاره آپارتمان را دارید، بهتر است یک هسته قفل در چوبی را در نظر بگیرید.

ورودی چوبی با نصب بهترین مغزی قفل محکم می شود به گونه ای که فقط می توانید آن را از داخل باز و بسته کنید و یکی از مزیت های آن استفاده از قفل مکانیکی از بیرون است.

برخی از دلایل تفاوت قیمت قفل درب چوبی در بازار به ضخامت و نوع قفل و نوع مغزی و محل قرارگیری پیچ سیلندر و کیفیت سیلندر قفل درب چوبی بستگی دارد.

مغزی قفل درب ضد سرقت

امروزه برای تامین امنیت بیشتر از درب های ضد سرقت در ساختمان های مسکونی و اداری به جای درب های معمولی استفاده می شود که مهمترین ویژگی آن مغزی قفل مناسب است.

در واقع درب ضد سرقت اگر سیلندر قفل مناسبی نداشته باشد و افراد غریبه به راحتی وارد ساختمان شما شوند، تفاوت چندانی با درب معمولی ندارد.

مغزی قفل درب آهنی

همانطور که از نام قفل درب آهنی پیداست از آن روی درب آهنی استفاده می‌شود. پهنای قفل های درب های آهنی 2.5، 3.5 یا 4.5 سانتی‌متر است که با توجه به عمق قوطی انتخاب می‌‌شود.

این قفل ها معمولاً از نوع سوئیچی یا شاخ دار است. کیفیت مغزی قفل های درب های آهنی از اهمیت بسیار بالایی برخوردارند زیرا پس از باز کردن رویه دستگیره، دسترسی به مغزی و سیلندر بسیار آسان می باشد.

قیمت مغزی قفل درب آهنی

قیمت مغزی های قفل های درب های آهنی که وارداتی هستند به متریال ساخت و گاهی وزن این متریال و اورجینال بودن آن ها باز می گردد و دلیل موثر بعدی در خرید مغزی های درب آهنی با قیمت های بالاتر قیمت ارز در دوران می باشد و هم اکنون محصولاتی مثل مغزی قفل درب ها هم جزو کالاهای لوکس با نرخ های گوناگون می باشند.

تعمیر مغزی قفل درب آهنی

در درب های آهنی غیر از بخش داخلی زبانه، شاید سوراخی که زبانه در آن جای می ‌گیرد، مشکلی داشته باشد.

اگر با یک مغزی لوله ‌ای‌ شکل سروکار دارید، شاید مشکل از قطعه دنباله‌ ای مغزی قفل باشد. شاید چیزی در قفل شکسته شده باشد یا حتی این امکان دارد که مشکل از زنگ ‌زدگی داخل مغزی قفل باشد.

آسان ‌ترین راه جهت تعمیر یک قفل شکسته ‌شده که یکی از اجزای آن به خوبی کار نمی‌ کند، تغییر قفل می باشد.

پس هرچه بهتر مشکل مغزی قفل را تشخیص دهید، جایگزینی بخش های تعمیری قفل آسان ‌تر خواهد بود.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.