بدترین راه ساخت کلید یدکی چیست

بدترین راه ساخت کلید یدکی چیست

بدترین راه های ساخت کلید یدکی

بدترین راه ساخت کلید یدکی چیست, ما در امداد کلید لواسان رودبارانی اقدام به فروش و اجرای سیستم دزدگیر و دوربین مداربسته.در اقصی نقاط ایران می‌نماییم،همچنین تیم های نصب حرفه ای در تهران و لواسان داریم.

بدترین راه ساخت کلید یدکی چیست, در این مقاله می توانید بشناسید و هیچ گاه آن ها را انجام ندهید. داشتن کلید یدکی برای تمام افراد ضروری است زیرا در مواقع مختلف به آن نیاز پیدا می کنند.

ساخت کلید یدکی کاری تخصصی است که باید آن را به کلید ساز متبحر سپرد. زیرا آن ها از بدترین راه های ساخت کلید یدکی استفاده نمی کنند و کار خود را با کیفیت انجام می دهند.

با مجموعه کلیدسازی سیار و شبانه روزی رودبارانی امداد کی همراه باشید.

"</p

مشکل ساز ترین راه های ساخت کلید یدکی

بدترین راه ساخت کلید یدکی چیست

بدترین راه های ساخت کلید یدکی چیست و چه عواملی باعث می شود تا کلیدی بی کیفیت داشته باشید ؟ حتما به ضرورت داشتن کلیدهای یدکی واقف هستید. زیرا ممکن است در مواقع مختلف پشت در بمانید و کلید اصلی خود را گم کرده باشید.

کليد يدکي جعلي و قفل خراب

بدترین راه ساخت کلید یدکی چیست

کليد يدکي جعلي با متريال‌هاي غير استاندارد کليد سازي فقط براي شما اسباب زحمت نيست. شما با ساخت يک کليد يدکي جعلي علاوه بر وقت گرانبهاي خود، قفل خود را هم از دست مي‌دهيد.

قفلي که با کليد يدکي جعلي و دست ساز شما باز شود، بايد قفلي بسيار روان باشد. شما براي آن که کليدتان در قفل به خوب کار کند و بايد با ساچمه‌ها قفل درگير شود و مجبوريد فشار بيش از حدي را به قفل وارد کنيد اما از آنجايي که کليد يدکي جعلي از متريال هاي مقاوم ساخته نشده است، بايد از وسيله‌هايي مانند سيم مفتول و پيچ‌گوشتي براي درگير سازي آن استفاده کنيد. ورود اين وسيله‌ها به توپي قفل صدمه‌هاي زيادي را به آن وارد مي‌کند.

مشاهده شده است که براي قفلي که با يک کليد ساده باز مي‌شود، در اين حالت بايد به تعويض توپي بپردازيم و اين يعني خرجي بسيار گزاف‌تر که بر روي دست شما باقي مي‌گذارد.

شايد بگوييد وقتي کاملا کليدي گم مي‌شود کليد ساز‌ها بدون کليد اصلي و يدکي با چيزي شبيه پيچ‌گوشتي در باز مي‌کنند.

جواب اين است که اين وسيله که براي باز کردن قفل استفاده مي‌شود، فقط شبيه پيچ‌گوشتي است و تفاوت‌هاي بسيار معني داري با آن دارد و حتي يک پيچ هم نمي‌شود با آن باز کرد.

تنها روشي که مي‌تواند قفل شما را بدون هيچ مشکلي باز کند، خبر کردن يک کليدساز است.

کليد ساز‌ها به واسطه آشنايي که با هر قفلي دارند، آن را بي‌کوچکترين تخريبي باز مي‌کنند.

اگر هم هزينه‌ آن را در نظر داريد باز هم بايد حساب کنيد که هزينه تعمير و يا تعويض قفل ، باز هم مي‌تواند براي شما خيلي بيشتر از تراشيدن يک کليد يدکي باشد.

 ساخت کلید یدکی با متریال‌های غیر استاندارد

قوطی فلزی، کارت اعتباری، کارت ویزیت مقوایی و قوطی نوشابه آلومینیومی. هیچ کدام و به هیچ وجه موضوعاتی مناسبی برای تراشیدن کلید نیستند.

کلید را تا به حال کنار آهنربا قرار داده‌اید. بیشتر کلید‌ها به سرعت جذب آهنربا می‌شوند. چرا؟ به خاطر آن که کلید از جنس فولاد ساخته شده است. آنهایی هم که جذب نمی‌شوند از متریال‌هایی ساخته شده اند که استحکام فولاد را دارند.

فولاد گالوانیزه ضد زنگ که در برابر حرارت و سرما، کمترین واکنش را از خود نشان می‌دهد. این آلیاژ خاص کلید فقط به خاطر دوام آن نیست که در ساخت کلید یدکی و اصلی به کار برده می‌شود بلکه بخاطر آن است که بعد از تراش کلید کمترین مشکل و تغییر در عملکرد آن به وجود می‌آید.

دستگاه‌های تراش کلید به خصوص دستگاه‌های کلید‌های تخت از دقت صدم میلی متر برای تراشیدن انواع کلید برخوردارند.

از این رو می‌توانند از روی یک کلید با دقتی بسیار بالا یک کلید دیگر را بتراشند. اما وقتی شما از آلیاژ‌های دیگری برای ساخت کلید یدکی استفاده می‌کنید، هم دقت در تراش را پایین می‌آورید و هم دقت در کپی کردن شکل را.

برای آن که بتوانید از قوطی کنسرو و یا نوشابه برای ساخت کلید یدکی استفاده کنید باید از ابزار برش بسیار دقیق بهره ببرید که علاوه بر برش دقیق، لبه خارجی هم به دندانه‌های کلید ندهد از این رو قیچی یکی از بدترین انتخاب‌ها برای در آوردن الگو و برش کلید است.

این در حال است که جنس متریال شما چون مقاومت فولاد را ندارد در برابر سوهان کشی از هم می‌پاشد و یا بسیار نازک می‌شود.

معایب ساخت کلید یدکی با متریال نامرغوب

مهم ترین معایب ساخت کلید با فلزات غیر استاندارد عدم مقاومت او در برابر عوامل مختلف است. به طور مثال هنگامی که کلید ساخته شده از کارت اعتباری را درون قفل می چرخانید ممکن است در آن بشکند زیرا توان کافی را ندارد.

یکی دیگر از مهم ترین معایبی که در این خصوص وجود دارد این است که اگر مغزی قفل مقدار کمی زنگ زده باشد کلید اصلی می تواند در آن چرخش پیدا کند اما کلید های یدکی که با مواد غیر استاندارد ساخته شده اند به سرعت در آن گیر می کنند و مشکلات بعدی را ایجاد می کنند.

بهترین روش برای ساخت کلید یدکی

پس از اینکه شما را با مشکل ساز ترین راه های ساخت کلید یدکی آشنا کردیم نوبت به این می رسد که شما را راهنمایی کنیم تا بتوانید بهترین اقدام را برای ساخت این کلیدها انجام دهید.

کلید سازهایی که به طور ثابت و سیار فعالیت می کنند می توانند به شما کمک کنند.

کلیدسازهای حرفه ای به دلیل آموزش هایی که در این حوزه دیده اند توانایی ساخت هر نوع قفل و کلیدی را دارند و می توانند آن را با بالاترین کیفیت انجام دهند.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید
ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.