انواع قفل درب آپارتمان

انواع قفل درب آپارتمان

انواع قفل های درب آپارتمان کدام هستند؟

انواع قفل درب آپارتمان, همه ی ما برای اینکه بتوانیم امنیت محل زندگی خود را تامین کنیم نیاز داریم ورود و خروج افراد را به محیط زندگیمان زیر نظر داشته باشیم تا افراد ناشناس و یا سارقین به محل زندگی ما دسترسی نداشته باشند.

به همین منظور هم سالیان سال است از قفل های مختلف استفاده می کنیم.

در این مقاله قصد داریم تا شما را با انواع قفل های درب آپارتمان آشنا کنیم پس تا انتهای این مقاله را مطالعه بفرمایید.

تغییر سبک زندگی ما ، شهر نشین شدنمان و با فاصله نزدیک در کنار هم زندگی کردنمان ، همه ی اینها باعث شده است که نیاز به تامین محیطی امن برای محل زندگی مان را بسیار زیاد احساس کنیم.

به همین علت هم باید از قفل برای بالا بردن امنیت استفاده کنیم.

انواع قفل درب آپارتمان

انواع قفل درب ضد سرقت

 

قفل های درب آپارتمان زیادی در بازار هستند که هر کدام برای یک هدف خاص و با ویژگی های خاص خود ساخته شده اند و دارای سطح امنیت متفاوتی هم هستند به طور مثال برخی قفل ها برای درب های خروجی برخی هم برای درب های داخلی ساختمان ها مناسب هستند.

در ادامه چند نمونه از انواع قفل ها را به شما معرفی خواهیم کرد و کاربرد آنها و این که مناسب کدام مکان ها هستند را بیان خواهیم کرد.

 

  • قفل های برقی
  • قفل های ضد سرقت
  • قفل های دیجیتال
  • قفل با دستگیره اهرمی
  • قفل های درب توپی
  • قفل پستچی
  • قفل های برقی

 

قفل های درب آپارتمان که برای در های ورود و خروج قرار داده می شوند و به وسیله یک شاسی که بر روی آن ها قرار دارند باز می شوند و شما می توانید خارج شوید و در صورت بستن کامل در هم دوباره قفل می شوند و زمانی که کسی پشت در باشد و زنگ را بزند توسط فردی که در داخل خانه است با فشار دادن یک شاسی در آیفون منزل در قفل باز خواهد شد.

قفل های ضد سرقت

 

اخیرا درب هایی که برای ورودی ساختمان ها استفاده می کنند درب های ضد سرقت می باشند که علاوه بر قفل معمولی که سایر درب ها نیز دارند دارای زبانه هایی هستند که در صورت نیاز می توانید علاوه بر قفل این زبانه هارو هم با چرخاندن یک اهرم فعال کنید و به این صورت درب ضد سرقت و نفوذناپذیر شود.

قفل های دیجیتال

یکی از قفل های جدید برای درب منزل این قفل ها می باشد زیرا دارای امنیت بالا و ظاهر شیک و مدرن هستند و همچنین و باز کردن این قفل ها از طریق مشخصات فردی خواهد بود و همین هم باعث می شود تا افراد ناشناس امکان ورود به منزل شما را نداشته باشند.

شما می توانید این قفل ها را به راحتی و از راه دور نیز کنترل کنید و اگر شخصی خواست به محل کار و یا منزل شما برود و شما در محل نبودید از طریق موبایل در را برای او باز کنید.

قفل با دستگیره اهرمی

 

قفل های درب آپارتمان که دارای دستگیره های اهرمی هستند در تمامی خانه ها و یا محل کار استفاده می شود و بسیار رایج هستند.

این قفل ها بیشتر برای محیط های داخل منزل و یا محل کار استفاده می شود زیرا دو طرف در هم دارای دستگیره می باشند و از هر دو طرف امکان باز کردن و یا قفل کردن درب وجود دارد به همین علت هم برای درب های خارجی مناسب نمی باشند.

 

قفل های درب توپی

 

این قفل های درب آپارتمان نیز برای فضای داخل آپارتمان مناسب هستند و برای درب های بیرونی مناسب نمی باشند چون دارای امنیت پایین تری هستند.شما می توانید از این قفل ها برای در اتاق در داخل شرکت و یا اتاق خواب های خود استفاده کنید زیرا نمای زیباتری هم دارند.

 

قفل پستچی

 

شاید استفاده از قفل های پستچی برای ما چندان ملموس نباشد اما در زمان های قبل و در سایر کشور ها از یک قفل به نام قفل پستچی استفاده می کردند که پشت درب نصب می شوند و در هنگام در زدن می توانید در را باز کنید ولی قفل پستچی بسته باشد و با این کار می توانید کسی که پشت در ایستاده را ببینید اما فرد نمی تواند وارد خانه شود و این می تواند باعث شود تا اگر فرد ناشناس پشت در بود به زور نتواند وارد خانه شما شود.

و در آخر

امیدواریم که از خواندن این مقاله استفاده لازم رو برده باشید.

توصیه می کنیم که برای کسب اطلاعات بیشتر دیگر وبلاگ های ما را نیز مشاهده بفرمایید.


تماس:

09102842431

09125102431

02122598544

اینستاگرام: emdadkilid_lavasan

آدرس دفتر مرکزی: تهران, لواسان, بلوار امام, بعداز پمپ بنزین, جنب داروخانه ۷

مدیریت: اسماعیل رودبارانی


کلید , کلید سازی , ساخت کلید , کلید سازی در تهران , کلید سازی در لواسان , قفل و کلید سازی , نصب دوربین , نصب جک پارکینگی , کلید سازی شبانه روزی لواسان , کلید سازی لواسان , کلیدسازی , کلیدسازی لواسان , قفل باز کنی در لواسان , باز کردن قفل , کلید ساز , کلید ساز لواسان , کلید ساز در لواسان , کلید سازی شبانه روزی لواسانات , کلیدسازی لواسان, کلید سازی در لواسان, بهترین کلیدسازی لواسان, باز کردن درب خودرو لواسان, باز کردن در گاوصندوق لواسان, بازکردن درب ضد سرقت لواسان, بازکردن قفل لواسان, تعویض قفل لواسان, تعمیر قفل لواسان, کلیدسازی سیار لواسان , ساخت انواع سوئیچ لواسان, ساخت و تعمیر ریموت لواسان, ساخت سوئیچ یدک لواسان, ساخت و تعمیر دزدگیر لواسان, امداد کلید لواسان, خدمات کلید سازی امداد کلید در لواسانات, کلید سازی شبانه روزی لواسانات, کلیدسازی شبانه روزی، الو کلید لواسان, الو کلید

 

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.